Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a legjobb vírusírtó...

Melyik a legjobb vírusírtó okostelefonra?

Figyelt kérdés
Most vettem elég drága volt és hallottam.már különbféle variácókat, hogy pl: a vírusírtó miatt lesz szar...; vagy, hogy nem mindegy melyik van a telodon.... ebben szeretnem a segítsegeteket kérni! Remélem segítettek!
2016. aug. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
felesleges
2016. aug. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Szinte mindegy melyik van a telódon, az a lényeg hogy mindig frissüljön a adatbázisa. Jónak számítanak pl: Avast, CM Security, ESET, Kaspersky, Avira, AVG...

És ez hogy nem kell telefonra vírusirtó szerintem nem túl jó taktika, úgy is elkaphatsz párat ha csak egy fertőzött SMS-t megnyitsz, vagy rákattintasz egy tolakodó vírusos reklámra. Végül is mit veszíthetsz ha telepítesz 1-et? ezek a mai vírusirtók (főleg a CM Security Lite) minimális memóriát fogyasztanak, viszont baj esetén megvédenek, ezzel megakadályozva az adatvesztést és a további költségeket a szervizben.

2016. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket! Remelem jo lesz mert nem igazan szeretnek egy darabig uj telefonra gyujteni...
2016. aug. 22. 23:56
 4/6 remenyo ***** válasza:

Az androidos telefonok általában egy kis utánajárással 0-ra letörölhető, és újraírható, általános play store-os szoftverekkel szinte lehetetlen véglegesen tönkre tenni.

A vírusirtó tényleg felesleges. Pl a quadrooter vírus, ami kb 900 millió telefont fertőzött meg, EGYIK HÍRESEBB VÍRUSIRTÓ SEM találta meg. Sem az avast, sem az eset, sem az avg, sem a kaspersky, sem az advanced system care, sem avira... Stb saját eszözömön teszteltem.

Most is 3 variánsa megtalálható a telefonom. Nem tudok mit tenni, várom a biztonsági frissítést. Nem valós vírusirtók, csak valami hasonlók. Tényleg a helyet foglalja. A karbantartó appok sem egy nagyon hasznos dolog, de legalább azt csinál amit ígér, felesleges adatokat töröl. (Ajánlom a boost+ -t)

Puding próbája az evés. Nyugodtan le lehet tölteni vírusirtó appot a telefonra, legyen az drága vagy lg, vagy 2 kamerás, vagy usb c portos.

2016. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 remenyo ***** válasza:
Picit drasztikusan írtam le, nem felesleges a vírusirtó app a telefonra, de pont azokat nem fogja megtalálni, amik komoly károkat tudnak tenni. A kár fogalma továbbra is a személyes, mi általunk hozzáadott adatok: mémes képek, cicás videók,főnöktől kapott emailok elvesztése, nem a kamera pukkan el, és nem a ram mérete csökken, és nem a bekapcsoló gomb esik be.) Mind a 2 üzenetet 100%-ban segítő szándékkal írtam., és 0%-ban akartam beszólni, lehülyézni bárkit is. Elnézést, ha valakit megsértettem a szavaimmal.
2016. aug. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom en nem sertodtem meg csak nem vagyok otthol ebben a temaban es gondoltam itt is megkerdezem hatha akad egy segito szandeku zseni...
2016. aug. 25. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!