Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Probléma iPhonnal . Mit lehet...

Probléma iPhonnal . Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

Egy fél éve vettem kb a telefonomat (iPhone 6 ) egy GSM -ben de nem használt hanem teljesen uj nulla perces készülék volt. Minden oke volt aztan ra egy hónapra kb a jobb alsó sarka meglazult , nem ilyen durvát kell elkepzelni csak ha alulról meg felülről egyszerre kicsit rányomtam éreztem hogy akkor van rendesen es ha elengedtem nem ugy tart mint a többi sarkán, mostanra pedig tovabb lazult mar ha jobb oldalt közepén meg nyomon is érezni . Járt mar igy valaki esetleg. ???Lehet ez komoly gond ? Vagy miért van ? Gyári hiba ? Elvileg van meg rajta Apple garancia . Akkor ha gyári kicserélik? Ha igen akkor azt nekem kell intézni vagy oda vigyem vissza ahol vettem ?

Azert vagyok ilyen alafabeta mert sose volt ilyen problémám , a segítséget pedig előre is köszönöm :))!!!!



2016. aug. 22. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Garanciális hiba. Ha kaptál hozzá rendes Apple garit, akkor bármelyik APR-be beviheted.
2016. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy Sony Ericsson okostefonnal történt meg hasonló, granaciálisan javították. Szerintem az iPhoneok esetében is így van, nyugodtan küld vissza, ez egy gyártási hiba lehet.
2016. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát figyelj nem vagy egyedül, nekem az összes ismerősömnek akiknek iphoneja van már 1x minimum volt szervízbe a telója (szoftver hiba, törött kijelző, kettéhajlott telefon, stb) És az a vicc hogy mindegyik isteníti a telóját :)
2016. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget !!:)
2016. aug. 24. 18:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt a probléma, szépen lassan addig jött kifelé a kijelző hogy elkezdett egyre jobban a résen kifelé világítani, lassan már olyan volt mint a vakú. Nappal még csak-csak, de este már nagyon zavaró volt. Mindenképp vidd szervizbe! Ha van Apple Garid akkor nyugi van. Ha nincs akkor azért bele kell nyúlni sajnos a zsebbe. Lehet az akkumulátora púposodik. De lehet hogy kijelző csere.
2016. aug. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!