Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomnál vásároltam egy...

Telekomnál vásároltam egy Huawei P8 Lite-ot, ha felteszem rá az Android 6. 0-át (ami nem a hivatalos Telekom által kiadott), akkor azzal elronthatok vmit vagy csak a garancia veszik el?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 23:29
 1/4 A kérdező kommentje:
A Huawei hivatalos honlapjáról szedném
2016. aug. 22. 23:30
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fog rá felmenni, mert lockolt a telefon, tehát csak a Telekomos SIM-et fogadja el, ezért a szoftvert sem tudja feltenni rá, csak ha kinyitod.
2016. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem Sony Z3Cnél működött a flashtoolal feltett rom is. Ha egy kicsit is hasonlóan megy a dolog a Huaweinél is akkor a lényeg csak annyi hogy hivatalos Huawei firmware legyen és ha lehet európai változat legyen, és az teljesen mindegy hogy telekomos vagy nem mert az csak annyit jelent hogy amelyik csak sima Hungary firmware abban nincsenek benne a szolgáltató előtelepített bloatware hülyeségei, mint a Hungary(XY szolgáltatói változatban), az biztos hogy zárt bootloader alatt a sim lockba belecsaphat a ménkű is akkor sem fogja elfogadni a nem Telekomos SIMeket.

Ezek Xperianal így vannak, az egyetlen amiben biztos vagyok az az hogy zárt blel nem tudod tönkre tenni hisz pontosan ez a lényege a bootloader lezárásának(tilos minden Unoffical szoftver, kizárólag Offical Huawei szoftver van engedélyezve). Azt nem tudom(bár gondolom) hogy itt is lehet-e felflashelni huawei firmwaret akár downgrade, akár upgrade céljából.

2016. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Épp ma jött ki a 6.0 azért köszönöm a válaszokat :D
2016. aug. 23. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!