Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 5S, Huawei P9...

Apple Iphone 5S, Huawei P9 Lite vagy Sony Xperia XA?

Figyelt kérdés
Ezekből választhatok, nagyjából egyforma áron tudnék hozzájuk jutni. Az Iphone tudom, hogy kifutó modell a másik kettővel ellentétben. Lehet, hogy ennek ellenére jobban megéri? Nézegettem kritikákat, de jó lenne, ha leírnátok páran, hogy ha ezt a hármat kellene összehasonlítani, melyiket választanátok.

2016. aug. 23. 00:07
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

Én a P9 Lite-ra szavazok. Iphone 5S már nagyon kifutó modell (3 éves!), a Sonyval pedig nem vagyok jóban a korábbi szoftveres hibáik miatt (persze ez nem feltétlen zárja ki az XA-t).

Árban is kicsit jobb a Hüvely, ha nem a NonameGSM árakat nézzük, akkor konkrétan -10-15 000 Ft.

Felszereltségben ugyanott vannak, a kamerájukról érdemes esetleg tesztet nézni (Mobilarena.hu).

2016. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
45%

Az Iphone mar eleg regi modell, szoval azt nem ajanlanam (teny, hogy meg mindig helyt all)

A Huawei-en van ujjlenyomat-olvaso, ami nagyon kenyelmes

A Sony-nak a kinezete tetszett meg , de az nagyon

A Huawei-nek 3 a Siny-nak 2GB ram van. Itt lehet egy kicsit huzni a szankat, mert a harom tobb mint a ketto, de ha teged nem zavar , ha egyik appbol a masikba mesz majd masikba, esha visszamesz az elsore , akkor az elkezd ujra betolteni, akkor semmi gond ezzel

A csaladban pont van egy Sony es egy Huawei. Azt kellett eszrevennem , hogy a Sony nemikepp stabilabb, mint a Huawei, pedig masfel ev kunolbseg van koztuk , es egy arkategoriaban vannak.

Summa summarum: Ha elegans telefont akarsz, akkor a Sony-t ajanlanam

Megbizhatosagrol nem tudok semmit mondani, mert en mar lattam csucskategorias , tobbszaz ezer forintos telefonokat akadozni, szoval azok is fognak

2016. aug. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is a Huawei-t ajánlom!
2016. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
iPhone 5S egyertelmuen.. Hidd el versenybe rug a masik kettovel, sot… ja es kapja osztol az iOS 10 es majd a 11-et is egy ev mulva
2016. aug. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2# a P9 littban is csak 2gb ram található
2016. aug. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Huawei P9 Lite, ezek közül egyértelműen. Szép és jó, hogy megkapja az iPhone a legújabb iOS-t, csak már nem biztos, hogy bírni is fogja.
2016. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A P9 Lite van 3 GB rammal is, csak az valamiért Magyarországon nem kapható! :(
2016. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SenkiAlfonz2 ***** válasza:
én a honor 7 et ajánlom
2016. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Iphone 5s :) vagy sony xa :)
2016. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!