Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor My Tv-t milyen úton...

Telenor My Tv-t milyen úton és módon tudnám megrendelni? A premier liga miatt fizetnék előre rá, csak nem tudom a metódust. Mennyi ha előfizetek? Bármikor lemondható? Csak mobilon tudnám nézni a meccseket vagy a neten is?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés ha lejár az aug31-es ingyenes adatforgalmi akció, akkir utána még fizetni kell az adatforgalomért is mert akkor rohadtúl nem éri meg! Egy 90 perces meccs, megeszik 1gigát
2016. aug. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább Horizon Go, azért nem kell havidíjat fizetni.
2016. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem itt a fix havidíjon (ami 1290Ft azt hiszem) kívül másért nem kell fizetni, nem? Nem hinném hogy az adatforgalmat pluszba felszámolják...
2016. aug. 23. 12:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Horizon Go? Az mi is tulajdonképpen?
2016. aug. 23. 12:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Elvileg a havidíj 1290 Ft, s mivel a diginél korlátlan adatforgalmú netem van, így valószínűleg több kiadásom nem lenne csak a fix díj. Viszont a Telenor my tv oldalán megkerestem azt, ahol 1290 Ft / hó, s fel van sorolva 19 csatorna, viszont a spilert nem látom közte. De van egy olyan, ami a telenor jelét mutatja, akkor az lenne az?
2016. aug. 23. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!