Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mia velemenyetek a Huawei P8...

Mia velemenyetek a Huawei P8 lite telefonrol?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, sok a reklam benne, de meg mindig nagyon tetszik nekem, nem tudom megvegyem-e.
2016. aug. 23. 11:23
 1/9 A kérdező kommentje:
mi a*
2016. aug. 23. 11:25
 2/9 anonim válasza:

sok a reklám benne ? :O wut

szerintem megéri az árát mert egy nagyon király kis telefon :) és nincsenek nagyon fagyik se benne attól függetlenül hogy droid :)

2016. aug. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz, csak 2 hibája van: az akksi eléggé gyenge, nem bírja olyan sokáig 1 feltöltéssel, illetve szintén gyenge a kijelző fényereje, erős napsütésben nehezen látható!

Kinézetre és tudásra is inkább a Honor 4C a tökéletes alternatívája, szinte ugyanaz, csak kijelző, akksi, kamera - mindegyikben jobb, processzor és ram azonos, és még kicsivel olcsóbb is, egyetlen hátránya a Huawei-hez képest, hogy nincs NFC-je, nem tudom, hogy ez mennyit számít neked! :/

2016. aug. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
attól függ mire használod :D ha egész nap nyomkodod ne csodálkozz hogy lemerül ha nem sokat használod egy nap napokig bírja egy feltöltéssel :) azt mondjuk nem akarom elhinni hogy nem lehet olvasni napfénybe :D az én telefonomat lehet pedig aztán lejjebb van kategória alapján mint a P8
2016. aug. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A kijelző fényereje mégis mióta függ a telefon típusától vagy kategóriájától??? A Huawei egyszerűen rosszul tervezte meg a fényerőt a beállításoknál, és kész!
2016. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. A kameraja az jo? fontos lenne...
2016. aug. 23. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindegyiknek, a Honoré szinte tűéles képeket csinál, de a Huawei-é is nagyon jó!
2016. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Milyen reklám ? Nincs benne reklám. 3 napja vettem igaz de gyönyörű és gyors. Akksija tényleg gyenge . Én a hangszórójától és a hangzásától vagyok elájulva. Szuper telefon.
2016. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat :) megveszem
2016. aug. 30. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!