Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG K8, android törlése és...

XXMardukXx kérdése:

LG K8, android törlése és kisebb telepítése lehetséges? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az volna a kérdésem, hogy a K8 belső tárhelye 8gb (ANDROID MARSHMALLOW). Na már most az az android ami rajta van 5.25gb, az lg saját alkalmazásai pedig közel 2gb. Ebből adódóan szinte pár alkalmazás/játék telepítése után lehetetlen új dolgokat rátenni, hiába pakolom át őket az alkalmazáson belül az sd kártyára (16gb), akkor is hamar véges a dolog. Arra gondoltam ha egy régebbi kisebb androidot egy rootolás után ráraknék, az úgy működne rendesen (kompatibilis)? Mivel így maradna elég hely. Garanciát buknám? Előre is köszi a válaszokat!
2016. aug. 23. 20:37
 1/9 BM-Striker ***** válasza:
Android 6.0-val megoldható, hogy SD kártyát is belső tárhelyként használsz(Legalább UHS-1 besorolású SD kártya kell hozzá ).
2016. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor ez független a telefontol? Veszek egy ilyen memorai kartyat es nincs tobb gondom? Gondolom ezt maga az android valamely menupontjan be is tudom allitani?
2016. aug. 23. 21:45
 3/9 BM-Striker ***** válasza:

#2


Kb igen. Berakod kártyát, és utána a rendszer felajánlja, hogy belső háttértárként használod.


Ennek az a hátránya, hogy az SD kártyát nem fogod tudni más eszközzel használni.


K8 csak 6.0-val kompatibilis, emiatt downgrade nem opció, és bloatware nélkül se lenn sok hely.

2016. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A mas eszköz, arra gondolsz ha kiveszem a kartyat es berakom valami masba akkor az az ezkoz nem fogja latni vagy pedig pl ha gepre a K8at racsatlakoztatom akkor nem fogja latni. Az elso az ésszerű csak inkabb pontositok.
2016. aug. 23. 22:34
 5/9 BM-Striker ***** válasza:
#4 Első.
2016. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad, működik?
2016. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én vettem ilyen kártyát, ehhez a telefonhoz. Nem sikerült, sehogy sem elérnem, hogy belső tárhelyként működjön. Semmilyen formában sem ajánlott fel semmit, és nem is találtam semmit, ami ennek a működésnek a lehetőségére utalna.

Pedig az eladó is letette a nagy esküt, hogy működni fog. Igaz, őrajta látszott, hogy még a kérdést sem érti...

2016. okt. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy nap ima az információk nagy istenéhez, és megoldva. Bármilyen sd kártyával működik, de valóban gyors kell hozzá, hogy ne lassuljon le a készülék. Class4-el nagyon lassú, de Class10 (uhs1)-essel tökéletes.

Ezt a lehetőséget, a Samsung, és az Lg letiltotta a 6-os verziójú készülékeiben, ezért hiába teszel be kártyát, nem fog működni. Kerülőúton lehet megoldani.

2016. okt. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne, ugyanez a kihívásom a K8-cal! Milyen workarounddal tudtad az SD kártyát belső memóriaként használni?
2016. okt. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!