Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fel kéne oldani a telefonomat,...

Fel kéne oldani a telefonomat, de eddig semmivel nem tudtam. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Volt egy kód a telefonomon és azt túl sokszor elrontották, és teljesen lezárt a telefonom, és csak annyit ír ki, hogy email címet és jelszót kér. Be is írtam az email címem és a jelszavam (100% hogy jó és nem írtam félre semmit) de nem fogadja el, mert nincs bekapcsolva rajta a wifi, és ezért nem tud bejelentkezni, és ezáltal használhatatlanná vált. Kéne valami feloldó kód, vagy valami gyári beállításos dolog, hogy fel tudjam nyitni a telefonom. Szervízbe nem akarom vinni, mert eléggé drágán csinálnák meg. a telefon fajtája valami márkátlan kínai telefon, a neve htm android t9500

2016. aug. 24. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudom, miért vagy meglepődve egy kínai xarnál... Egy normális telefonnál x időre tilt le, vagy SIM PIN-t kér... Random e-mail címet pedig végképp nem állít be magának..
2016. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
0%
Ilyen hulladékkal nem érdemes foglalkozni. Dobd ki.
2016. aug. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, de olyan választ is szeretnék, ami hasznos
2016. aug. 24. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Hogyha megnyomod a bekapcsoló gombot, akkor nem ad ki egy menüt, ahol be lehet kapcsolni a wifi-t?
2016. aug. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem, de azért köszi a tippet
2016. aug. 24. 16:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Fontos adatok vannak rajta?
2016. aug. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem
2016. aug. 24. 16:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátha jó ha jelszónak azt írod be hogy null ezt az egy szót hogy null. Próbáld meg @gmail.com elhagyását vagy ha nem akkor írd helyette hogy @googlemail.com, kombinálgasd ezeket.

Angol: [link]

2016. aug. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mobilneted nincs?

Ha nincs, akkor vásárolsz, és lesz net a telefonodon, ami alapján már be tudsz jelen kezni gmail-el is.

2016. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem az a probléma hogy nincs rajta net, hanem hogy nem tudom bekacsolni rajta a netet, mert nem lehet lehúzni a tetejét
2016. szept. 4. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!