Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont érdemesebb...

Melyik telefont érdemesebb megvenni? Most a Vernee Apollo Lite-ot vagy később a Xiaomi Redmi Pro-t?

Figyelt kérdés

Melyik miben jobb/rosszabb?

Leírnátok?



2016. aug. 25. 11:53
 1/4 anonim válasza:
Xiaomi Redmi 3 Prom van, csak arról tudok nyilatkozni, de tökéletesen működik. 1 hónapja vettem kb, akkor mikor körbekérdezősködtem mindenki azt mondja szinte, hogy árában a legjobb. Nem csalódtam benne, azóta sincs vele semmi probléma, lag talán még egyszer se fordult elő, a rendszer nagyon gyors, a felület szerintem szép ahhoz képest, hogy android. Kívülről is nagyon jól mutat, nekem egy fekete-sötétszürke példány van. Kamerára ráférne egy kis javítás, de vállalható képeket csinál. Én eustockról rendeltek, most úgy rémlik ilyen 55k körül van az ara csak.
2016. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is eustockos vagyok, csak felvettem a kapcsolatot az eustockkal és azt mondták lesz redmi pro. Köszi a választ, ment a zöld pacsi :)
2016. aug. 25. 19:42
 3/4 SenkiAlfonz2 ***** válasza:

ha verne appollo lite-ot választanád válaszd a honor 7 et én is gondolkoztam rajta de a honor egyértelműen jobb szóval szerintem változtasd meg a kérdés :


Melyik telefont érdemesebb megvenni?Most a Honor 7-et vagy később a Xiaomi Redmi Pro-t?

2016. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kadik ***** válasza:

Redmi 3 Pro egyértelműen!!!


Én 40.000 ért vettem, minden Ok. A Verne Apollo nem annyira megbízható.

2016. szept. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!