Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ez a sok reklám...

Miért van ez a sok reklám rajta a telefonomon? (Iphone SE)

Figyelt kérdés
Bármilyen internetes oldalt megnyitok, egy csomó idióta reklám ugrik fel. Körömgomba, aknés bőr, fogyás, örömlányok, minden, amit el tudsz képzelni. Tele van vele az oldal. Ez lehet valami vírus, de ha igen, honnan és hogyan lehet eltűntetni?

2016. aug. 25. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

hát istenem ilyenek az oldalak :D

használj adblock browser-t és nem lesz reklám

ha meg vírus tényleg akkor szedj le egy vírusírtót

2016. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha nem telepítettél valamit amit nem ismersz (gondolok itt az "Az ön iPhone SE készüléke vírusos!!! Töltse le ezt az alkalmazást!!!" típusú oldalakra), akkor nem vírusos.

De egy képernyőképpel meg tudjuk állapítani. Készíts egy képernyőképet egy közismert oldalról, ami reklámos, és megmondjuk hogy normális-e vagy nem.

2016. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vágom, hogy sok oldalon van reklám, de nálam olyan oldalakon is előfordulnak, ahol nonszensz, hogy legyen. Pl. most rámentem az uefara, tele van ilyen hülye körömgombával, meg meg akarok nézni egy videót és nem tudom lejátszani a folyton előugró reklám miatt. Szerintem ezek tipikus vírus reklámok, ilyen undorító képekkel társítva, szóval messziről lerí róluk, hogy valami nincs rendben. Meg semmi ilyesmit nem töltöttem le, fogalmam sincs, honnan kerültek ezek elő, tegnap még semmi baja nem volt a telefonomnak. Azért köszi az eddigi válaszokat!
2016. aug. 25. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!