Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye nem vagyok élő adásban?

Ugye nem vagyok élő adásban?

Figyelt kérdés
Ugye véletlenül rákttintottam az élő videóra FB-n. Lehet, hogy a vissza nyíllal kattingattam, lehet nem, már nem emlékszem, de azt írta ki, hogy nem sikerült kapcsólódni vagy valami hasonlót. Ezek után ki, majd bekapcsoltam a telefont, de úgy, hogy nem jelentkeztem ki, de ezek után kijelentkeztem, és úgy kapcsoltam megint ki meg be. Ugye nem vagyok, és nem is leszek élő adásban? Utóbbit azért kérdezem, mert a kommentelésnél is van, hogy az írja ki; ha az ember online lesz, akkor majd megjelenik a hozzászólás.

2016. aug. 25. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Én látlak. Integess nekem. :D:D
2016. aug. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat😣
2016. aug. 25. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Jee, én is látlak elsl, mit csinálsz te a gép előtt, O_o ?😂 ... áá ezt nemhiszem el, ott van a kérdezőis de szép vaaagy😆😆 😂😂


Amúgy ez hülyeség, most miért lennél előadásban te, ha rámész egy live videóra? :D


Akkor lennél előadásban ha te csinálnál magad egy live videót facebookra és akkor benne lennél :D


17F

2016. aug. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó nem érted.... A sajátra kattintottam rá, ahol élő videót lehet indítani ://
2016. aug. 25. 19:41
 5/5 anonim válasza:
és hogyan kell inditani élo videót ?
2016. szept. 2. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!