Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kínából tudok úgy rendelni...

Kínából tudok úgy rendelni telefont hogy ne keljen vámot fizetni? ha lehet akkor melyik oldalról?

Figyelt kérdés
2016. aug. 26. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Aliexpressen láttam pár olyan hírdetést hogy azt írják a dobozra hogy értéke 20 dollár és hogy "bemutató darab" hogy se vámot se áfát ne kelljen fizetned.


De itt is vagy lebukik vagy nem, az meg más kérdés hogy egyáltalán meg fogod-e kapni a telefont...

2016. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
banggood eu warehouse
2016. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

van egy alsó határ, és fejből mondom, kb 50 dollár. Ez alatt nincs áfa. (Vám csak kb 200 eurótól/dollártól) van.

Ez alatt is szoktak jó telók lenni, hogy értsed. Ilyeneket keressél.

Ezek olyan telók, amikért 3-4 éve emberek fél veséjüket adták volna...

2016. aug. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Tinydeal-ról tudsz rendelni.

45 Euróig semmit nem kell fizetni.

45-150 eurónál 27 % Áfa. Majd 150-700 eurónál 2.5 %

vámot kell fizetni.

De van eu raktár is ami vám és áfa mentes. Én kinából hozattam több cuccot is , de nem kellett fizetni semmit.

2016. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tessék. Tinydeal, Német raktárból vám és áfa mentesen, ingyen szállitással. Ez egy nagyon jó telefon. Max Egy hét alatt itt van.

[link]

2016. aug. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!