Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A tabletemre nem tudok semmit...

A tabletemre nem tudok semmit se letölteni, mert azt írja, hogy nincs elegendő hely, pedig van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A tabletem egy ideje folyamatosan azt írja ki,hogy nincs rajta elég hely,ezért letöröltem pár elég nagy helyet foglaló alkalmazást (we heart it,tumblr,google fordító).Most van rajta bőven hely,de mégis semmit se tudok letölteni rá,de még csak a youtubeot se tudom frissíteni.

Régebben csomó alkalmazás volt rajta,de már fél éve folyamatosan csak törlöm róla az alkalmazásokat,és most,hogy már negyed annyi alkalmazás van rajta,mint régen ,nem enged semmit letölteni.

Mit tudok vele csinálni?:(

Egyébként a tablet: Vonino Sirius Qs Internet Tablet



2016. aug. 26. 15:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként Usb tárhelyre hogy lehet alkalmazásokat telepíteni?Mert ott van a skype,facebook és messenger,viszont más nincs és ott nagyon sok szabad helyem van.
2016. aug. 26. 15:42
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Kikapcs, utana egyszerre bekapcs es volume+ gomb, rezeg, elengeded, recovery menu, clear cache, reboot.

Altalaban hasznal.

2. Appok, ramenni minden appra, clear cache.

2016. aug. 27. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Legegyszerübb, ha a beállításokban bemész a tárhely pontba, ott hosszan nyomod a gyorsítótárazott adatokat és amikor megkérdi, akarod-e törölni, akkor igen.

SD-hez ajánlom a Link2SD appot, egy megfelelően előkészített kártyára akár a rendszert is kipakolhatod... Azért csak óvatosan :)

2016. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hard resetáltam és mostmár működik rendesen :)

De köszi a válaszokat!

2016. aug. 27. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!