Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez a telefon kártyafüggetlen?...

Ez a telefon kártyafüggetlen? (link)

Figyelt kérdés

Rendelni szeretnék és látom itt ezt a "egyszerű számhordozás 60/20, 30, 70" feliratú ikont a díjmentes házhoz szállítás képecske mellett.


Akkor ez most azt jelenti, hogy a telefon kártyafüggetlen, attól, hogy a vodafoneról rendelem tehetek bele más kártyát is? (Itthon vodafonos vagyok, de van külföldi kártyám mert sokat járok ki, konkrétan ezért kérdezem).


[link]


2016. aug. 26. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, ez Vodafone függő (és megelőzve az esetleges kérdéseket, külföldi Vodafone kártya sem megy bele).


Számhordozás ettől teljesen független: verseny elősegítése miatt évek óta lehetőség van arra, hogy hívószámod megtartása mellett átmenj egy másik szolgáltatóhoz, s az ő ügyfelük legyél. Azaz attól, hogy valaki "20-as", lehet Telekomos (én pl ilyen vagyok).

2016. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
Vodás. A számhordozós opció arról szól, hogy ha más szolgáltatónál vagy, akkor megoldják, hogy maradjon a számod (csak már a vodánál), csak vedd meg a telefont.
2016. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!!
2016. aug. 26. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!