Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon unlocked vagy nem?

Telefon unlocked vagy nem?

Figyelt kérdés

Üdv


Arra lennék kíváncsi, hogy akkor most ez független telefon vagy nem? Az unlock szó benne van de unlocked úgyhogy akkor most mivan?

Ja itt a link: [link]


Itt van még pl egy másik is:


[link]


Előre is köszi!



2016. júl. 15. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
*de nem unlocked
2016. júl. 15. 20:47
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj az eladónak.
2016. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már írtam csak kíváncsi lettem volna a ti véleményetekre is
2016. júl. 15. 23:27
 4/8 |Orfeusz| ***** válasza:
53%
Ez biztosan független, szolgáltatók nem árulnak ilyet.
2016. júl. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi :D
2016. júl. 16. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, független a hirdetésben szereplő mobil
2016. júl. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Amúgy csak veletek van baj hogy már mind a két hirdetés CÍMÉBEN is benne van rohadt nagy betűkkel???
2016. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Amúgy csak veletek van baj hogy már mind a két hirdetés CÍMÉBEN is benne van rohadt nagy betűkkel???"


Amúgy csak veled lehet baj hogy nem kételkedsz, ugyanis ha a leírásban nem szerepel, akkor nem reklamálhatsz, illetve a visszaküldés díja akár több lehet mint a telefoné.

Ismerni kell a szabályzatot.

Én is rendeltem olyat, aminek a címében le volt írva valami, a leírásban pedig nem.

És megszívtam.

A description a mérvadó ilyen esetben. Sőt, a fotón sem számít hogy mi látható (pl a leírás pink telefont ír, a képen fekete van, a címben meg semmi, szerinted ha pinket kapsz akkor reklamálhatsz?).

Illetve ha nem vagy valamiben biztos, írásban kell az eladótól utánajárni.

Ha azután nem stimmel valami, az írás már bizonyíték, azzal már mehetsz reklamációt intézni.

Az hogy Móricka a Gy.K.-ről azt mondta neki hogy ez vagy az, nem fogja bizonyítani az igazát.

Az a vásárlónak elég kevés vigasz hogy adhat egy negatív feedback-et.

2016. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!