Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Xianomi telefonról?

Figyelt kérdés
Xianomi redmi 3 telefonról vélemények? kamera,hardver,ha jól tudom ennek saját rendszere van Miui? erről is véleményeket köszönöm!!

2016. aug. 26. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Maga a xiaomi a világ szerintem jelenleg legmenőbb és leginnovatvabb márkája.

Magánvéleményem, de kezd túlárazott lenni.

Ha márkákban gondolkodsz, és fogalmad sincs, mit is vennél mászakilag, épp neked való jó teló.

Ha majd képes leszel megfogalmazni, mit is akarsz, még jobbakat, még innovatívabbakat is fogsz atalálni.

Ugye nem magyar gagyi eladótól veszed?

Mielőtt valami pálázába bemennél, nézz szét pl itt [link]

vagy az aliexpressen.

2016. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mobilnetezni is kell, gondold át, a Xiaomi-k nem tudják a B20-as LTE sávot, csak a B3-ast. A 2G-3G kezelésük nem a legjobb.


Ennek annyi a jelentősége, hogy városban működik megfelelően a mobilnet, viszont sok vidéki településen és városon kívül kínszenvedés tud lenni sokszor. Ott nem lát 4G-t és 2G/3G módban él, azt viszont nagyon rosszul kezeli, sokszor beakad vele, ha gyenge a jel. Mindezt tapasztalom saját, és ismerősök Xiaomi telefonján is.

2016. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1ső válaszolónak

www.puremobile.hu innen venném.

bátyám is innen rendelt telót 12 hónap garival és minden okés.

Egy olyan telefont szeretnék amit nem 1évre veszek hanem mondjuk 2-3évre legyen jó kamerája jó aksija és használható procija (a b20 most még nem zavarna de nem tudom,hogy hogy lesz most mivel szolgáltatót váltunk ezért új teló kell mert régi kártya függő sony xperia m2 volt és lehet,hogy az új csomagban lesz mobilnet

2016. aug. 26. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani a világ minden kincséért se, de egy Xiaomi redmi nincs 100 euró manapság

[link]

Igen, egy év garival.

A te dologd, hogy hülyének tetteted magad, és megveszed azon az általad linkelt helyen, vagy adsz érte 94 eurót + 27 százalék áfát (ennyi az összes költséged kínai telóra), és ugynazt ugyanőgy garival megkapod.

Értem én, hogy a magyarok döntő része attól sötét, hogy nem beszél nyelveket, és nem érti az angolt, de ha képes vagy olvasni és fordítót használni, van még esély.

A te dolgod, de én semmiképp nem venném attól az eladótól, aki majd 100 százalék hasznot tesz rá az árura.

Ugyanis hülyének néznek,. Ezt üzenem a tesódnak is.

2016. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem rendeltem még. Csak gondolkodtam..
2016. aug. 26. 17:47
 6/6 anonim válasza:
A xianomi telefonok jók de nekem nagyon lassú néha befagy stb.
2022. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!