Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem kaphattam kézbesítés...

Miért nem kaphattam kézbesítési jelentést 5 napja, ha elküldtem az smst és ez a funkció be volt llítva?

Figyelt kérdés

Az olvasási nyugta, nyilván olvasáskor jön. De én a kézbesítési jelentést sem kaptam meg.

Miért? Kártyát cserélt? Kivan napok óta kapcsolva? Vagy milyen oka lehet? Vagy nem aktív a szám vagy kártya már? Mi lehet az ok?



2016. aug. 26. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek amiket írtál. Ki van kapcsolva vagy nem él a szám.
2016. aug. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ez élő, de kivett sim-re is érvényes? Mármint, hogy élő szám, de épp nincs használatban? Akkor elvileg jön vagy nem jön kézbesítési?
2016. aug. 26. 19:34
 3/3 A kérdező kommentje:
Illetve ha esetleg aktív kártya,de letilotta a számom, akkor sem küld jelentést? Nem vagyok otthon benne
2016. aug. 26. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!