Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Oneplus? Melyiket...

Samsung vagy Oneplus? Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok és nem tudom melyik telót vegyem... A Oneplus 3 vagy (ha kell kicsit jobban belenyúlok a zsebembe) a Galaxy S7 edge-et? Tudom hogy az edge drágább de megéri-e ez a plusz ár hogy jobb telefont vegyek? Még talán a Note7-en gondolkoztam de azt már nem tudnám megfizetni csak abban reménykednék mikor megy lentebb az ára :/

2016. aug. 28. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesztek alapján S7 edge gyorsabb, de ár-érték arányban OP3 jobb. Ha megengedheted anyagilag akkor S7 edge szerintem, ha nem akkor OP3.
2016. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
S7 csak kamerábban meg minimális akkuidőben jobb az OP3-nál, ellenben sokkal drágább. Szerintem az OP3 sokkal jobban megéri az árát.
2016. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Samsung S7.
2016. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Brandon41 ***** válasza:
Ráadásul a note 7-ek akksija kigyullad.Csak szólok hogy vigyázz vele ha olyat vennél.
2016. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már megvettem a Oneplus-t és megérte... Nagyon tudom ajánlani és nem annyival tud többet az s7 e. hogy megérjen annyival többet fizetni.
2016. szept. 27. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!