Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mennyivel fog...

Szerintetek mennyivel fog lentebb menni az Iphone 6 ára az új Iphone megjelenésével? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja bedöglött az 5s-em. Azóta nincs telefonom. Most már nem nagyon szeretném húzni tovább a vásárlást. De eszembe jutott hogy kb 1 hét és bemutatják az újat! Szerintetek ennek lesz valamilyen hatása úgy kb 2 héten belül a használt piacon/GSM boltokban?

Köszönöm



2016. aug. 28. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
150 forint.
2016. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát részben, de ne várj csodákat az iphone ára nagyon lassan csökken ezért jó áron lehet használtan eladni.


Iphone 6 még most is jó teló láttam már 70ért is 16GB-ost használtan de fóliásan.

2016. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Használt piacon szerintem nem igen lesz árváltozás az i6-nál rövid időn belül.
2016. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Most ezt nem mondod komolyan? Bedöglik az Iphone és venni akarsz a helyére még egy iphone-t? -_-
2016. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
4-es. Valószínüleg a szarszung is bedobja a kulcsot ha sokat használod mint az összes többi. Az iphone egy nagyon jó és minőségi telefon! DE nyilván nem bírja örökké ahogy egyik sem...
2016. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

4) melyik telefon tart örökké?

bár egy 5s-nek még nem igazán kellene bedögölnie, igaz a kérdező nem is kötötte az orrunkra mit művelt vele.

de az is lehet, hogy csak mindenki tudomására szeretné hozni ájfónja volt, ájfónja lesz. itt már semmin se lehet nagyon elcsodálkozni :)

2016. aug. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6

Igen, pont azért írtam ki egy anonim oldalra a kérdést hogy mindenki megtudja hogy veszek ájfont. -.-" Sőt megyek Facebookra/Twittwrre/Instagrammga meg a fene tudja hova és oda is ki fogom írni, hisz ott még azt is tudják hogy ÉN fogom venni. Muhahah milyen csudajó lesz aztán nekem!


Ki gondolná hogy egy ártatlan kérdés mögé is egyesek milyen "hátsó szándékokat" képesek kitalálni...


Mellesleg Töltésvezérlő IC ment tönkre a régiben.


A normálisaknak köszönöm a választ.

És mivel azt mondtátok hogy nem igen fog lentebb menni az ára, így nem is vártam tovább, megvettem a 6-ost. De nem érek rá itt tovább irkálni, megyek kiírom Face-re is! ;)

2016. aug. 31. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:

el sem hiszed kedves kérdező, hogy mennyien írják be csak ezért vagy azért mert epekedve várnak egy jó kis ios vs android "bulira" :)

amúgy a 6os jó kis telefon, de a 6s még jobb. csak hamarabb merül :)

2016. aug. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!