Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 edge vagy Huawei...

Samsung S7 edge vagy Huawei P9/P9 lite?

Figyelt kérdés

Melyik éri meg jobban ár -érték arányban? Melyik jobb és miben? Tapasztalatok?

Köszönöm előre is :))



2016. aug. 28. 22:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is e két telefon között vaciláltam.

Én egyik készüléket sem mondanám jobbnak a másiknál, S7-nek viszont jobb a kamerája. Gyorsaságnál szerintem túl nagy különbség nincs, pár évet mindkét telefon gond nélkül ki fog bírni.

Én P9-et vettem, számomra ez volt a szimpatikusabb, de bármelyiket is választod, szerintem egyáltalán nem fogod megbánni a döntésed.

2016. aug. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

S7 erősebb,jobb teljesítményű.Viszont akik előrelátóak azok tudják a kínai telefonokban van a jövő.

Pl a Huawei olyan telefonokat árul amik az Iphonokat lealázzák.

Nekem p9 lite van és nagyon jónak tartom.Ilyen teljesítményű telefont ilyen árban nem kapni még1 et.Bármit veszel jól jársz:)

2016. aug. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát elégé..hogyis mondjam...egy hülyegyerek vagy.

A Huawei már most a világ 3. legjobb telefongyártó cége(nem én mondom nézd csak meg a statisztikákat)és gőzerővel nyomul egyre közelebb érve hogy leelőzze az Applet.

Az meg hogy cigányozol arra utal egy idióta vagy.

2017. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!