Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s7 vs huawei...

Samsung galaxy s7 vs huawei p9 melyiK jobb? Többi lent!

Figyelt kérdés

A kettö telefon közötti elöny hátrány pl :

Samsung galaxy s7-huawei p9


vizálló - nem vizálló

5 coll - 5,2 coll


és akkor a végén meg hogy te szerinted melyik a jobb indokkal HA VALAKI LE IRNÁ NAGYON MEG KÖSSZÖNÉM TUDOM HOGY UTÁNA TUDNÉK NÉZNI CSAK IGY MÉGIS JOBB HOGY MÁS EMBEREK AKI JOBBAN ÉRTENEK NÁLAM AZ ILYENEKHEZ EL MONDJÁK A VÉLEMÉNYÜKET MERT A KAMERÁNAK UGYE VAN VALAMI NEM MIJE ÉS HA AZ KISEBB AKKOR HOGY LÁTSZIK SÖTÉTBE A DOLGOK MEG STB LEHET HOGY BUGYUTÁN FOGALMAZTAM DE KÉRLEK EZÉRT SE SÉRTEGESSÉL (AMUGY A S7-NÉL VAN EZ)



#Samsung #Huawei #Galaxy S7 #de annyira nem
2016. aug. 23. 23:07
 1/5 Norbi658441 ***** válasza:
17%
Annyi, hogy az S7-nél a gyorsaságra biztos nem lesz panasz egy jódarabig,másik minden folyamatosan működik nagyon stabil android rendszer.Aztán ott a Gear VR ami kompatibilis az S7-el és jobban élvezhető mint az S6-al.Ujjlenyomat olvasója szinte hibátlan.A kamera tényleg kivállóan lát minimális fényviszonyok mellett míg egy átlag telefon csak nagy feketeséget lát és hát 12megapixel lel nem lehet nagyon részletgazdag képeket csinálni tehát ha nagyon ráközelítesz nem fogod meglátni a bolha telefonját de nagyon tiszta és szép képeket csinál.Ezek az én tapasztalataim az S7-ről én mivel ezt használom és gond nem volt vele ezért ezt ajánlanám esetleg ott az edge egy kicsivel drágább viszont az akkumlátora is nem kicsivel nagyobb meg van 1-2hasznos edge funkció.
2016. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1# szerintem ilyen árkategóriában egyik androidos telefon sem fog belassulni egy jódarabig, elhiszem hogy tökéletes az ujjlenyomatolvasója, viszont elég kényelmetlen a használata. A P9-en pont kézreáll. Az s7 kamerája tényleg szebb képeker csinál, viszont a P9re sem panaszkodhatunk..de azért ne hasonlíts már csúcskategóriás telefont átlag telefonhoz, mert egyértelmű hogy melyik a jobb.

Én személy szerint nem túlságosan rajongok a samsungért, emiatt a huaweit ajánlanám, bár akárhogy is döntesz egyik telefonnal sem fogsz mellé.

2016. aug. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norbi658441 ***** válasza:
Hát igazából akinek kicsit kisebb a keze annak nem áll kézre Samsungnál az ujjlenyomat olvasó,nekem teljesen kényelmes nem volt vele gond és ferdén is leolvassa nem kell egyenesen rátenni az ujjunkat szóval nincs vele gond.Elhiszem, hogy a huawei olvasója jobban kézreáll.De az S7 hez képest a Huawei pár ponttal lemarad AnTuTu benchmarkok szerint,ami pár év múlva jól fog jönni az a kis plusz.
2016. aug. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és a huawei p9 plus jobb a s7-nél
2016. aug. 24. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
2# ha 2x ekkora kezem lenne, akkor is kényelmetlennek mondanám azt a fajta ujjlenyomat-olvasót, ha egy kézben tartod a telefont szinte ki kell fordítani a hüvelykujjad hogy elérd, és nem azért mert kicsi a kezed(Tapasztalat) Huaweinél pedig akárhogy tartod, mindig kézre áll. (De persze ez csak saját tapasztalat, vélemény, neked tetszik így is, és ez a lényeg.) Az a pár pont meg igazán nem számít semmit, sőt, én elképzelhetőnek tartom hogy x év múlva az S7 lassabb lesz a P9-nél.. elvégre Samsung..
2016. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!