Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt vegyek (MAXIMUM!...

Milyen mobilt vegyek (MAXIMUM!! 444! ) 66 000 FT - ért?

Figyelt kérdés

Mobil vásárlás előtt állok és elég nagy dilemmába vagyok. A maximum keretem 66 000 FT lenne de nem tudok dönteni mert egy telefonról se hallok túl jókat és a végén mindig arra lyukadok ki hogy ebben az árkategóriában nincs jó telefon csak közepesen szar, de azért van egy pár kiszemelt.

Huawei P8 lite. hátrányok: Nincs giroszkóp (P9 lite ban sincs .__.) és "csak" 720p kijelző.

Xiaomi Redmi 3 Pro hátrányok: bootloader (lock) para. mindenhol azt olvasom hogy :" Csak a miénk a jó a másiké szar (unlock)"

LG G4s: kiherélt G4 amit már eleve nem igazán dicsértek

Doogee F5 : Szidják hogy nem igazán működik tökéletesen az érintőképernyő pl többször kell rányomni valamire amíg érzékeli a nyomást.

Samsung Galaxy J: A felsoroltak közül a leggyengébb hardver.


Ha eltudnátok mondani melyik lenne a legjobb választás az megkönnyítené egy kicsit az életem.

Előre is köszi :)



2016. aug. 29. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyiért találaz egy jó állapotú note3-at, akkor az a lehető legjobb ennyiért.
2016. aug. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Note 3 Pro a legjobb választás.
2016. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, ennyiért a Xiaomi Redmi Note 3 Pro az egyik legjobb, eustock.eu webshopban éppen belefér a keretedbe!
2016. aug. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem nehéz nyitni, inkább időigényes.
2016. aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Az enyém eustockos és gyárilag nyitott a bl valamiért, bár én nem használom ki mert itt is az van hogy a gyári stabil firmware a legstabilabb.
2016. aug. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudsz-e külföldről, pontosabban Kínából rendelni?

Ha igen, TinyDeal és a Gearbest oldalon találsz jó ajánlatokat. Ha nem igazán, akkor marad az Eustock, ha meg mindeféleképpen Magyarországon belül jó, akkor nézz körbe az Árukeresőn.

2016. aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, én samsung galaxy note 3ra gondoltam :D
2016. szept. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!