Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Luxustelefon (iphone 5s és a...

Luxustelefon (iphone 5s és a fölötti, új samsungok stb. ) 0ft-os feltöltőkártyával?

Figyelt kérdés

Miert vesz valaki 100-200ezres telefont ha annyi pénze sincs, hogy előfizessen egy normális szolgáltatásra, hogy használja?

Mászkálnak filléres csomagokkal, telefonálni se tudnak meg netük sincs csak keresik a free wifit, mint a zombik. Nem akarok senkit megbántani, csak nem értem. Nem lenne jobb egy 60ezres telefon egy normális csomaggal, amivel használni is lehetne a telefont rendesen? Ennyire prestige kerdes a telefon? Nekem is 150 ezres telefonom van, de csak azota mióta normális előfizetést is használok.


2016. aug. 29. 01:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Lehet én ismerek kevés embert, de nem sok ilyen emberrel találkoztam. Amúgy mindenki gondolom a saját elvárásai szerint választ díjcsomagot.. ha havi 2 ezer ft-ot telefonálsz, nyilván te sem a 20ezres díjcaomagra fizetsz elő, mert jár hozzá x gb net..


Amúgy csak egy kérdés. Neked miért nem volt normális díjcsomagod az előző telefonodon?

2016. aug. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok ember egyszerűen idióta, és azt hiszi, hogy ami 0 forint, az ingyen van. Ezzel a gazdaságpolitikával szoktak bepalizni másutt is rengeteg embert.
2016. aug. 29. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"Luxustelefon (iphone 5s és a fölötti, új samsungok stb. ) 0ft-os feltöltőkártyával?"


Például van annyi pénze hogy megveszi valakinek ajándékba?


"Nem akarok senkit megbántani, csak nem értem."


Most már érted.

Én pl. anyámnak vettem és időnként feltöltöm neki.

2016. aug. 29. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Oke-oke. Csak amiatt nem tartom ésszerűnek, mert egy okostelefonon pl. rengeteg funkcio nem megy internet nélkül.

Nekem "normális" csomagom volt miota elkezdtem dolgozni. Felsőkategóriás telefont vettem csak akkor, mikor lett annyi pénzem is, hogy mellette egy olyan csomagot is tudok fizetni, amivel barmikor tudok telefonálni meg valamennyi net legyen. Szóval, hogy ne az legyen, hogy ott a lezemben a drága telefon, de csak jatszani tudok vele meg csorgetgni.

2016. aug. 29. 08:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Való igaz, ma már egy okostelefon nem sokat ér mobilnet nélkül. Szerintem is gáz, amikor valaki feltöltőkártyás pl, és mindig csak megcsörget, hogy hívjam vissza, mert sajnál kb. 40 forintot, hogy elmondja fél perc alatt, mit akar.

Nekem szerencsém van, mert bevittek egy flottába, ahol havi 4000 ft-ért korlátlanul telefonálhatok, és van 1 GB netem is. De ha ez nem is lenne, akkor is előfizetnék valami közepes csomagra, hogy ne mindenhol az ingyen wifit kelljen vadászni.

Nálam nem presztízskérdés a telefon. Én azért veszek mindig a csúcstelefont, mert hosszabb távokban gondolkodom, és sokáig szeretném HASZNÁLNI, nem csak kínlódni vele. Minden ismerősömnél, akik a "minek 200 ezres telefon, ugyanazt tudja az 50 ezres is" elv szerint élnek, azt látom, hogy max. 1 év után sorra mennek tönkre a telefonjaik, de előtte is már panaszkodnak h lassú, lefagy stb.

Hogy egy konkrét példát említsek: az én 2 éves Samsung Galaxy S3-am sokkal használhatóbb volt, mint hugom fél éves Ace 4-ese, a kora ellenére is.

Szóval inkább áldozok többet egy telefonra, de akkor az működjön évekig, ne omoljanak össze az appok állandóan.

2016. aug. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Használt 5s-t már megkapsz 55-60 magasságában, és az jó eséllyel még telefon lesz pár évig. Ugyanez igaz egy Galaxy S5-re mondjuk. Mit kapsz ennyi pénzért egy olyan előfizetéssel, ami nem annyira drága, hogy kedvezményt adjanak a készülék árából? Galaxy J5 (2016)-ot Snapdragon 410-zel, ami 2 év múlva a fasorban sem lesz az akkori alkalmazások erőforrás-igényéhez képest (magyarán elavult lesz). Addig is élvezheted a kompromisszumos hardvert (se giroszkóp, se ujjlenyomatolvasó, gyengébb kamera stb.)


A másik kérdés meg, hogy használható adatcsomagot nem adnak havi 5e alatt, míg a Vodánál én egy 3000 Ft-os feltöltés mellé kapok fél giga adatot, ami nekem általában elég egy hónapra. Ha meg épp úgy alakul egy hónapban, hogy választanom kell, hogy eszek vagy telefonálok, akkor nincs dráma, nincsenek zaklató levelek, nem tiltják le a telefont. És ha egy másik szolgáltató jobb csomagot kínál, akkor akkár holnap átiratkozhatok, nincs hűség meg kötbér meg kutyafüle.


Én értem, hogy szerinted nekem jobb lenne, ha előre fogyasztanék, és utána fizetnék, de a tapasztalatom az, hogy így többet kapok kevesebbért, és jobb olyan ügyfélnek lenni, akivel ha kitolnak, sose látják többet.

2016. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

"Csak amiatt nem tartom ésszerűnek, mert egy okostelefonon pl. rengeteg funkcio nem megy internet nélkül."


Értelek, de nekem is pl otthon van net, a munkahelyemen is. Útközben 15-20-30-perc, valahogy nem a világ vége.

Főleg hogy a UPC WiFree kapcsolódik szinte mindenhol.

Elhiszem hogy van aki nem tud meglenni net nélkül annak gondot okoz.

Elmondom akkor már az anyukám mobilját. A nyáron Brooklynban volt egy ideig, és a roaming nem erre van kitalálva, ő meg nem akart annyit áldozni rá hogy ottani prepaid netet vegyen. Mit csinált?

Elsétált a könyvtárba vagy a mekibe és felhívott Skype-on.

Nem mindenki arra használja a telefonját, amihez full-time access szükséges.

Ő pl telefonál, fotóz párat, aztán egy héten kétszer ha eszébe jut feltölti a fotókat.

Használja a navigációt ha olyan helyre megy hogy nem biztos magában. És számára hasznos dolgok is vannak ami megy net nélkül: naptár, számológép, játékok, zenét hallgat, stb.

Nekem is okostelefonom van, az autóban nélkülöhetetlen segítőtárs. Viszont ilyenkor sem érzem a net hiányát.

Ja, elfelejtettem 350 nettó fizuból nem verne földhöz hogy megoldjam.

Lehet hogy csak mi vagyunk ilyen furák?

2016. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a korrekt valaszokat! :) A prepaid amugy ok, azért is írtam, hogy 0 forintos. Szóval, hogy azt nem értem meg csak, aki inkább vesz egy nagyon drága telefont, esetleg hitelre, de aztán még csak egyenlegfeltöltésre sincs pénze.
2016. aug. 29. 14:25
 9/12 anonim ***** válasza:

téged viszont miért zavar,ha mások ingyen wifi után koslatnak, mert nem fizetnek elő semmilyen csomagra? legyen az ő gondjuk. miért kell mindig másokkal foglalkozni? ha nekem megvan a saját csomagom és bárhol, bármikor tudok hívni, netezni stb. hol zavar az engem, hogy mások hogyan oldják meg?

azt sem értem most mindenkire rá van írva,hogy filléres csomaggal mászkál vagy hogyan és miért zavar? én meg ezt nem értem

2016. aug. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, ha tudni akarod leirom. Munkám során találkozom ilyenekkel sokszor. Panikszerűen ugrál a fejünkön, hogy de adjunk már valami wifi kódot, vagy nem igaz, hogy nincs free wifi. Mondom, hogy akkor mit intézzen el, visszamegyek x idő múlva és csak néz, hogy dehát neki nincs a kártyáján pénz, nem tud hazatelefonálni. Én meg egyszeruen nem értem, hogy akkor a fenének neki iphone 6, ha közben annyira se telik, hogy havi nyamvadt 2-3ezret feltoltson a kartyajara szükség esetére.
2016. aug. 30. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!