Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Luxustelefon (iphone 5s és a...

Luxustelefon (iphone 5s és a fölötti, új samsungok stb. ) 0ft-os feltöltőkártyával?

Figyelt kérdés

Miert vesz valaki 100-200ezres telefont ha annyi pénze sincs, hogy előfizessen egy normális szolgáltatásra, hogy használja?

Mászkálnak filléres csomagokkal, telefonálni se tudnak meg netük sincs csak keresik a free wifit, mint a zombik. Nem akarok senkit megbántani, csak nem értem. Nem lenne jobb egy 60ezres telefon egy normális csomaggal, amivel használni is lehetne a telefont rendesen? Ennyire prestige kerdes a telefon? Nekem is 150 ezres telefonom van, de csak azota mióta normális előfizetést is használok.


2016. aug. 29. 01:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez hagyján. Van olyan ismerősöm, aki havidíjas( nem túl nagy csomagban, úgytudom talán 2-3e lebeszélhetőség) és nem képes normális hívást indítani. Messengerek kívűl nem is tudom, hogy hívott-e engem(mást sem), amit én utálok, így fel sem veszem..na, neki mi értelme van az előfizetésének?:D
2016. aug. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
23:53 Jaaa, így már érthetőbb. Hát igen, ez a rongyrázás magyar módra. Én látom a csúcskategóriás mobilok és a feltöltőkártyák értelmét is, de ha ennyire csóringer valaki, az valszeg tényleg nem a praktikum mentén vágott bele a telefonvásárlásba.
2016. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!