Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet ez a telefonommal?...

Mitől lehet ez a telefonommal? Valaki tapasztalt már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy Sony telefonom pont most lett 2 éves. Rá raktam töltőre és nem töltötte. Kisebb nagyobb mozgatásokra vagy alá támasztással lassan töltötte a telom. Kipróbáltam más töltőt az egy fokkal jobb volt,viszont 4-5 óra se volt elég,hogy feltöltsön. Ez még akkor volt mielőtt lejárt volna a garancia. Be vittem t-mobileba, felküldték szervizbe a papír szerint lett benne cserélve vmi és hogy a töltő adatkábele a rossz. Vettem másik töltőt az se volt jó. Tesomé (samsung töltő) feltöltötte, most mar az se. 1 hete el vittem másik szervizbe mivel a garija le járt. Azt mondta a srác töltő bemenet hibás lehet. Eléggé sokba kerül a javítása. Félek, hogy így se lesz jó. Ilyenkor nem lehet baj az aksijával? Vagy valami mással? Akkor töltötte a telot,ha fogtam erősen a bemenetnél vagy ha alulról kicsit felnyomtam de ha elengedtem csak rezgett össze vissza.

2016. aug. 29. 14:10
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki van lazulva a csatlakozó. Az akksi, hogy jó-e még, azután fog kiderülni,ha ki van cserélve.
2016. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szóval ha most kész lesz a telefonom és kicserélik a töltő bemenetet akkor ha minden igaz jónak kell lennie? Ha meg nem lesz jó akkor az aksival is baj van? Előtte semmi gondom nem volt vele, úgy nem nyúztam a telefont csak egyik reggel rá dugtam töltőre és össze vissza rezgett meg nagyon lassan töltötte. Nagy nehezen kibírtam vele, csak múlt heten hiába raktam párnára, támasztottam alá,egy pár percig töltötte aztán el kezdett rezegni újból, kicsit megigazítottam pár percig megint jó volt utána rezgett össze vissza.
2016. aug. 29. 14:22
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:

Rezeg, mert hol érintkezik, hol nem.

Csatlakozót biztosan ki kell cserélni.

Ha utána jó, akkor az akksinak semmi baja.

2016. aug. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!