Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG Leon 4G LTE hiba?

Benedekvoltam kérdése:

LG Leon 4G LTE hiba?

Figyelt kérdés
Sziasztok! a fent említett mobilom van és a zenelejátszó hibás.de ez javítható? arról van szó,hogyha elindítok egy zenét nagyon szép tiszta hangja van,még basszusa is van.de ha rányomok valamire akkor teljesen elveszíti azt a szép tiszta hangzását.android 5.0.1en is ez volt,majd frissült 6.0ra,de nem javult. letöltött zenelejátszókkal is ezt csinálta,a kamerával pedig az van,hogy nagyon zavaros a kép és homályos is,de amikor megcsináltam a képet a galériában már nagyon szép tiszta.ezek javíthíató hibák? nagyon idegesítőek

2016. aug. 29. 15:36
 1/3 anonim válasza:
Figyelj nekem is ez a telefonom van, szóval én azt javaslom, hogy rakd/rakasd vissza 5.0.1-re mert ha jól tudom még (vagy nem is fog) nem jött ki hivatalos android 6.0-ás verzió. Szerintem ez megoldja a problémát. Ha a probléma még mindig fennáll akkor szerintem valami hibás a telefonodban.
2016. szept. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A ki nem jött 6.0át erre a telefonra értem, amúgy már más telefonokra kijött :)
2016. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ja és zenelejátszónak javaslom az nrg playert :)
2016. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!