Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note 5 Mennyire...

Gyulai Balázs kérdése:

Samsung Galaxy Note 5 Mennyire megbízhato?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni a telefonról hogy mennyit bír az akumlátora, mennyire akadozik egy sok RAM-ot igénylő alkalmazásnál? Szép fényképet csinál? Meg erről a "ceruzárol" amivel lehet irni a telefonon... sok dolgot kérdezhetnék, de eltelne jó idő mire felsorolnám őket. Előre is köszömöm a válaszokat!

2016. aug. 29. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!


Január óta használom, tapasztalataim a következőek:


-Akkumulátora intenzív használattal (magas fényerő, folyamatos kíjelző használat, facebook, messenger, chrome a háttérben használva) úgy 6 óra. Tehát átlag használatta lazán kibír egy napot.


-Kamerája gyönyörű képeket készít, tavalyi csúcskeszülékek egyik legjobbja.


-Sok ramot használ pl a Mortal Combat X de szinte semenyire se laggol, tökéletes a játékélmény.


-Ceruzát én nagyon szeretem, imádok vele szerkezgetni, netes képekből dolgokat kivágni, rajzolgatni, képernyőre írni. Szeretem nagyon.Annyi max hogy vigyázni kell, nehogy fordítva rakd vissza, mert akkor irány a gsm.

(igen, gsm, mert nem került európai forgalmazásba igy a samsunghoz nem lehet bevinni, hogy hopszika)


-Android 6.01-et használok rajta, teljesmértékben megvagyok vele elégedve, gyors, gördülékeny teszi a dolgát.


-Igaz, nem bővíthető a tárhely, de van több száz zeném, több ezer képem, 8 kis játék 2 nagy játék, és így is szabadon van 5gb tárhelyem.De használom a MEGA appot, ingyen 50gb felhőtárhely.



A gyári rendszerben amúgy van az a bibi h a multitasking nem volt az igazi. Tehát ha sok alkalmazást nyitottál meg, akkor az újra betöltötte azokat amiket mondjuk elöszőr nyitottál meg és vissza tértél hozzájuk. (neten biztos van erről vidi) De a 6.01 ezt egészjól orvosolta, most már csak akkor van ez pl játékoknál, ha tényleg sok app megy egyszerre. Nekem kb. 9 ha menni szokott így, meg 1 játékkal szoktam egyszerre játszani így én nem találkozok már ezzel a kis szépség hibával.


Apropó a telefon külseje gyönyörű, nagyon eltalálta ezt a samsung.

Annyi, hogy ajánlott előlre meg akár hátulra egy üveg fólia, jobb félni mint megijedni.


Ha bármi kérdésed van még, szívesen válaszolok.


Ja és, a főkérdesre a válasz: nagyon megbízható.

2016. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm Szépen ezt a részletes választ! Minden benne volt amit akartam tudni róla! Mégegyszer köszönöm!
2016. aug. 30. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen :D
2016. aug. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!