Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ASUS Zenfone 2 Laser. Milyen...

ASUS Zenfone 2 Laser. Milyen készülék? Tapasztalatokat mondana valaki?

Figyelt kérdés

Korábban feltettem egy hasonló kérdést, de nemigen érkeztek rá válaszok.


A kérdéseim:

- Hogy fotóz?

- Mennyire akad, fagy, vagy lassul le?

- Milyen SIM foglalat van benne? Átlagos miniSIM belefér?

- Úgy általánosságban mennyire vagytok megelégedve vele?


Ó, és ha valaki tud hasonló árkategóriában ilyen, vagy jobb "képességű" telefont, írja meg! (Lehetőleg ne Xiaomi legyen, mert azzal egy barátom már felsült.)



2016. aug. 29. 18:31
 1/2 Trevor. ***** válasza:

Pontosan melyik típusára gondolsz?

ZE500KL-t kipróbáltam Media Marktban. Nem rossz telefon, fogásra jó, kamerája gyorsan fókuszál és szép képeket lő, kijelzője is szép képet ad. Ha pl. Snapdragon 415 vagy 616 lenne benne, akkor best buy lenne, mert a Snapi 410 nem igazán jó választás 60K-ért.


Fotók: [link]

Akadni tud pl. nagyobb weboldal görgetésekor kicsit.

Dual SIM (Micro-SIM, dual stand-by)

2016. aug. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem sima ASUS ZenFone 2 ZE551ML-em van. Jobb mind a laser. Szép képeket csinál, a processzorja elég gyors és az akkumulátor is bírja. Egyébként meg gyorsan töltődik. Fél óra maximum, és fel van töltve. Én nagyon szeretem, nagyon elégedett vagyok vele. Többet tud, mind amit vártam.
2017. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!