Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baja a telefonomnak? Sürgős!

K.mefisto1 kérdése:

Mi a baja a telefonomnak? Sürgős!

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzékeli a térerőt, emiatt mobilnetet nem tudok használni és hívást sem tudok kezdeni, fogadni vagy esetleg csak nagyon rossz minőségben. a telefonom függetlenítve lett lehet a miatt rossz a térerő? ha igen ezt valahogy vissza lehet csinálni vagy van valami megoldás rá? Már elvittem szervizbe és ott azt mondták hogy semmi probléma nincsen pedig tényleg rossz a térerő. Esetleg ki lehet cserélni azt az alkatrészt ami fogja a térerőt? Segítsetek légyszíves. Válaszokat köszönöm

2016. aug. 29. 19:24
 1/3 anonim válasza:
Szia! A telefonod úgy látszik, hogy valóban hibás, és ha nem akar megjavulni, akkor kénytelen leszel újat venni (amennyiben a szolgáltató továbbra sem hajlandó foglalkozni vele). Nekem volt már olyan, hogy a tabletem nem ismert fel semmilyen SD-kártyát, és amikor vissza vittem a garanciával, azt mondták, (úgy mint neked) hogy "Jaj hát semmi baja", meg hogy "Ilyesmivel ne gyere vissza, mert csak az időnket pazarlod". Mivel az egyik ismerősöm ott dolgozott, ezért elmondta, hogy azért nem segítenek, mert ha kiderül, hogy ez tényleg ilyen, akkor új készüléket kellene adni, amit meg valamiért nem akarnak. :( Sok sikert, hátha valahogy megjavul.
2016. aug. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A térerő amivel telefonálsz, meg a mobilnet térerő az két külön dolog. Vagy mind kettő szar vagy máshol van a probléma.
2016. aug. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az nem két különböző dolog. Nemáttad h a mobilnet a térerőt használja, ott van a térerő ikon felett a H,E,LTE,3G,4G stb.. És a mobilnet függ a térerő elejétől is.
2016. aug. 31. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!