Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lehet a baja a telefonomnak?

Mi lehet a baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Semmit sem csináltam a telefonommal, amikor pedig felvettem egyszerüen nem engedte a telefon a húzást. Nem a kijelzőnek lehet baja, mert a koppintást engedi. Ilyenkor viszont egyszer rá kell nyomnom amire szeretnék, megjelenik korulotte egy zöld négyzet, és ilyenkor kétszeres koppintással enged csak rámenni... Írásnál ez több koppintás is lehet. Nagyon idegesítő, nem tudok mit kezdeni a telefonommal így, hogy nem érzékeli a húzást... Valaki nem tudna segíteni hogy mi történt a telefonommal, és hogy oldhatnám meg?

2016. júl. 28. 19:03
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es probaltam a hardresetet de nem oldott meg semmit
2016. júl. 28. 19:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez aztán kombinalt :D


Frisittél már?:)

Nekem sokaig azert volt ,,zizi" a telefonom, mert elfelejtettem.

2016. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megpuszikálnálak és kényeztetnélek hogy ne legyél rágörcsölve a rossz telefonodra.
2016. júl. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, már frissítettem sokszor :/
2016. júl. 28. 21:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves második kommentelő, van aki puszikáljon, szóval ha nem tudsz a kerdésemre felelni akkor viszlát.
2016. júl. 28. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!