Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon képernyő tükrözése...

Telefon képernyő tükrözése (nem forgatása) appot tudtok?

Figyelt kérdés

Éppen most készítettem egy 'projectort' az okostelefonomhoz, de hiába fordítom el a képernyőt, (mert ugye a nagyító miatt meg kell) tükrözve látom a dolgokat. A Play Áruházat átkutattam, (amennyire tudtam) de nem találok ilyen alkalmazást.


Projector készítése: https://www.youtube.com/watch?v=Tx4vPeL9y2g



2016. aug. 29. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha engedélyezed a fejlesztői beállításokat akkor ott van képernyő tükrözése, de nem teljesen olyan mint ahogy te akarod, mert a feliratokat nem tükrözni, hanem csak az elemekkel együtt a másik oldalra teszi.


De ez amúgy is filmezéshez van, ott meg annyira nem gáz ha tükrözve van a film (ha nem feliratos:D)

2016. aug. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez az. :D Angolul szeretem nézni a filmeket felirattal, hogy javuljon az angolom, és így a feliratot is megfordítja. :D Gondoltam arra is, hogy beleteszek még egy gyűjtő lencsét, de akkor meg nagyon kicsi lesz a kép. :(
2016. aug. 29. 21:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ha égetett a felirat akkor tényleg megfordítja:D

Szívesen

2016. aug. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!