Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s telefont mernétek...

Iphone 6s telefont mernétek telefonboltban venni?

Figyelt kérdés

Most akarok venni, és nem értem, miért kerül 30-50 ezerrel többe, ha szolgáltatómnál (Telekom) vagy ICentre/Istyle-nál venném? Nem a legolcsóbb boltban venném nyilván, és azt írják ráfizetéssel 2 éves gyártói Apple garanciát is adnak. A bolt pedig megbízhatónak van feltüntetve, országboltja díjai is vannak. Írjátok meg, ha van tapasztalatok telefon boltokkal, vagy szerintetek mi az oka az árkülönbségnek, ha gyártói apple garanciát is adnak akkor nem tudom elképzelni mivel több az apple boltban kapható készülék.

Köszönöm a válaszaitokat!



2016. aug. 30. 08:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezen dilemmáztam, mielőtt vettem az enyémet. És végül arra jutottam, hogy ilyen drága telefonnál nem éri meg spórolni azt a pár tízezer forintot, mert ha valami baja lesz, akkor sokkal körülményesebb lehet a javítás intézése, plusz az ilyen kisebb boltoknál bármikor fennállhat, hogy átvernek, vagy egyszer csak bezárnak és eltűnnek... Meg aztán az is lehet, hogy kamu a gyártói apple garancia, de ezt meg csak akkor veszed észre, miután már kifizetted. Igaz, hogy 14 napon belül jogod van elállni a vásárlástól, és visszaküldheted, de sok bolt ezzel is trükközik, hallottam már olyat aki hiába küldte vissza a terméket, nem kapta vissza a pénzét. Szóval sokkal többet bukhatsz, mint 30-50 ezer forint.

Valószínűleg azért kerül többe az általad emlegetett helyeken, mert hivatalos apple viszonteladó, meg gondolom így több a haszon is nekik.

2016. aug. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az applenek a gyári garanciája 1 ev!

Én az iPhone 6 omat az ujgsm.hu oldalon vettem, sokkal olcsóbb volt mint mint egy mediamarktban. A készülék japán volt, amerikai töltővel, nem lehetett rajta iikapcsolni a kamera hangját, ráadásul töltőt is vennem kellett.

Aztán kicsit olvasgattam erről a megbízható boltról, ott van a honlap tetején, h megbízható.

Kiderült hogy mások elegge megszívták azzal a bolttal, ha nem gyári, hanem gsm bolti garanciával vették a telót, és erromlott, akkor a bolt céget váltott, és azt mondták, hogy mivel már ők más cég, ezért nem kell foglalkozniuk a garanciával.

Tehát röviden, ha van rá pénzed inkább ne gsm ben vedd.

2016. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezekben a boltokban a garanciális ügyintézés gyenge nagyon, ezért csak olyat ajánlott venni amin van gyártói garancia is Magyarországon! Sajnos az Apple esetében ezek csak 1 év-re szolnak.

A szolgáltatók viszont 2 év garanciával szokták árulni, azért is drágább.

2016. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] én itt vettem. iPhone 6s-t, teljesen korrektek voltak, gyári garancia van rá, magyar töltő, minden eredeti és kb 30-50 ezerrel olcsóbb mint az apple.hu-n.
2016. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!