Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek se való egy...

Szerintetek se való egy 12éves fiunak egy fehér-sötétszürke telefon (LG KC780)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
jólnézki ez 1 fiúnak. Viszont ha nem fényképezel vele sokat, akkor meg ne vedd.
2010. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tud vigyázni rá, akkor mért ne lenne való?
2010. ápr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért nem lenne jó a színe miatt?? Amúgy szerintem való neki, de nem biztos hogy kell is. Nekem most fekete telefonom van nem tudom a szín miért annyira fontos? 14/f
2010. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, vegyél neki rózsaszínt, b@szki'! Fiúnak miért ne állna jól? Ne akarj már buz.it nevelni belőle!!
2010. ápr. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A fekete telefon mindenkinek jol áll még a lányoknak is nem ???
2010. ápr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne való?! Hogyha tud rá vigyázni, akkor nem gond... A színnel meg semmi gond, unisex szerintem nagyon, bár én azért lánynak nem ilyen színűt vennék. :P

Szóval nyugodtan vedd csak meg neki, hogyha ez a nagy vágya... És tud vele bánni :P

2010. ápr. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Megint csak ezt tudom:Ízlések és pofonok : D

és szerintem igen való,mert (szerintem) ez a szín mindenkinek jól áll telefonba,de meg kell jegyezni,hogy a szín is számít...azért egy fiúnak nem illik a rózsaszín teló.: D

Viszont sztem. lányoknak a fekete is jó.

: )

2010. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Furcsa kérdés szerintem ha neki tetszik akkor nyugottan báár ha jót akkar akkor ne LG-t vegyél hanem báármi mást.
2010. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!