Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok iosra valami olyan...

Tudtok iosra valami olyan appot ami a fizetős játékokat ingyen letölti?

Figyelt kérdés
Eddig a kuaiyongot használtam ami nagyon jó volt mindent le tudtam tölteni de mostmár azt se lehet,tudtok esetleg valami másat?

2016. szept. 1. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Fizetős app jó lesz?
2016. szept. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahh, valami ingyenes kéne, nem fizetek appokért
2016. szept. 1. 13:23
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Iphone-ra van pénz de pár 100ft már gondot jelent..cöhh
2016. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó akkor írd le a nevét,nem kell itt negatívnak lenni😂
2016. szept. 1. 13:38
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
13:30 Ez az, ne légy negatív. Lehet, hogy lopta a kérdező az iPhone-t is, nem tudhatod.
2016. szept. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

figyi, te komolyan nem tudtad, hogy az apple-nek és az iPhone-nak az a LÉNYEGE, hogy MINDENÉRT fizetni kell?


Ha csóringer vagy és sajnálsz egy pár százast, dobd el a fäszba az iphone-t, és használjál egy rootolt androidos telót.

2016. szept. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jaaa loptam amugy
2016. szept. 1. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Ne is fizess semmifele appert. En mar megjartam sokfele appal, megveszed aztan a fejleszto jol atb_asz!


Igy jartam peldaul a Sygic-el, azt mondtak 3 evvel ezelott hogy majd csinalnak jo terkepeket hozza, azota is ugyanolyan xarok a terkepek, viszont reklamokat azt kuldenek ezerrel. Jo hogy fizettem 80 Eurot !

2016. szept. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:

A kenyeret is lopod a boltban?

Nem tudom, miért okoz gondot egyeseknek, hogy egy programot megvásároljanak? Tapasztalatom szerint a mobilalkalmazások nem kerülnek olyan egetrengetően nagy összegbe, hogy az gondot okozzozn... Amennyiben viszont nem bírja el a költségvetés, akkor meggondolandó, hogy valóban szükséged van-e rá. Vagy hogy valóban az Apple ökoszisztéma a neked megfelelő, ahol minden szolgáltatás díjköteles...

2018. aug. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!