Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note7+GearVr...

Samsung Galaxy Note7+GearVr vagy várjak még az Iphone 7Plus ra?

Figyelt kérdés

Eddig csak Samsungom volt de kezdem unni hogy már 6 hónap/1 év után jelentkezik a lassulás/fagyások.

Jelenleg egy Note 4 em van és ez is ugyan ezt a tényt erősíti meg mint eddig. Ebben a hitben vettem valamikor 2 éve amikor megjelent hogy ennél biztosan már megoldották a "tökéletes touchwizt"

(Teljesen normálisan van használva, nincs tele szemetekkel.)

Iphonom még eddig nem volt viszont van egy Ipad Air em ami teljesen úgy működik amikor még új volt pedig 2013 as és televan mindennel.

Nos nem tudok dönteni Sg Note 7 + ugye a Gear Vr ami hozzá jár, meg 4k videó/2k kijelző/5.7 coll/S pen (ugyebár ennyit a Note4 em is tud)(ezt már holnaptól meg tudnám venni)

Vagy várjak még vele az I7 Plusra és nézzem meg az milyen lesz ?

Ti hogyan vélekedtek ?



2016. szept. 1. 15:57
 1/5 A kérdező kommentje:

Amit kifelejtettem még hogy a Samsung mellett még előny lenne az okos órám(Gear s2) amit jelenleg a Note 4 emmel használok.

Vajon megoldották már a perfekt Touchwizt amit használnak ? :)

2016. szept. 1. 15:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a Note7-et venném, nem valószínű hogy fagyogatni fog 2 év múlva, szerintem bátran megveheted :)
2016. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is a Note 7-et ajánlom!
2016. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
Iphone 7.... a samsungot note 7ét meg az iphone 6s is veri video is rola, masreszt meg rengeteg panasz van a note 7re, kigyullad, lefagy(de nem erzekel semmi, se ujraiditas semmi) folyamatos ujraindulas megallas nelkul, nem erzekel a kijelzo szoval ennyi kb
2016. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

VR-re sima Samsung S7 és gearVR kombó a legideálisabb, vagy egy jobb minőségű VR headset. A Note7 és az S7 edge kijelzője nagy ugyanahhoz a felbontáshoz, ezért nagyobbak a pixelek is. A sima S7-nek jó képe van VR-ban, csak álló képeknél vehetők észre a pixelek, azok is csak akkor, ha direkt figyeled őket. A másik, hogy Note7-ből kigyulladt néhány darab (nem mintha nem lett volna példa az Apple-nél is erre). De az S7 teljesen biztonságos.

A sima S7-et egy VR headsettel olcsón megúszod, de a többi, beleértve a jövendő iphone 7plust is, drágák. Ha meg már úgyis sok pénzed van és nem vagy spórolós, akkor nem telefonos VR-ral kellene játszadozni, hanem venni egy rendes Oculust, vagy Vive-ot. Ilyenkor nem megmondom a tutit hanem mindegyiket kipróbáltam az éles szemeimmel, a telefonos víárokat is.

2016. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!