Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy is van a mobilnet Telekom...

Hogy is van a mobilnet Telekom feltöltőkártyásoknak?

Figyelt kérdés

Július 29-én váltottam Telenorról Telekomra. Dominos lettem, korábban is feltöltőkártyás voltam. 29-én ugye aktiválták a mobilnetet, így azt vártam, hogy egy hónap múlva, azaz augusztus 29-én újraindul a számláló, és a havi internetdíj levonódik a kártyámról. De nem kaptam semmiféle jelzést és úgy tűnik, hogy a számláló sem nullázódott.

Aztán megnéztem az sms-t, ami ezt írja: Tisztelt Ügyfelünk! Tàjékoztatjuk, hogy a mai nappal beàllìtàsra került a 3 hònap alatt felhasznàlhatò 1 GB adategyenlege. Üdvözlettel: Telekom

Most akkor ezt a mobilnetet 3 hónapra kaptam?? Én úgy kértem, hogy 1 hónapra legyen 1 giga. Vagy ez csak azt akarja jelenteni, hogy 3 hónapom van ezt elfogyasztani, és amint elfogy, kapom az új adagot? Mert az nem lenne rossz egyébként.

Vagy már megkaptam a következő 1 gigát, csak erről nem írtak sms-t és a telefon számlálója sem állt át? Esetleg minden egyes esetben újra meg kell rendelnem? A szerződésemet meg nem tudom hogy tudnám megnézni, merthogy elektronikusan köttetett, papírt nem is kaptam róla. Talán a Telekom oldalán meg tudnám nézni, de ott meg nem tudom a felhasználói fiókomhoz hozzácsatolni az előfizetésemet...arról a problémáról találtam egy fórum topikot, de megoldás nincs rá annak ellenére, hogy többen panaszkodnak hasonlóra.

Tudom, ügyfélszolgálat...de arra egy ideig nem lesz időm, szóval azért kérdezem itt.



2016. szept. 1. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Most új előfizetőként 1 GB adatforgalmat kapsz, ami 3 hónapig lesz elérhető számodra!

A csomagodba meg annyi van, amennyit kértél. Nem tudom milyen csomagod van.

2016. szept. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Domino NetPlusz L csomagom van.


Közben sikerült belépni az alkalmazásba, és azt írja az 1 gigát még 27 napig használhatom fel (így stimmel a 29-ei fordulónap is). Szóval úgy tűnik egyszerűen arról van szó, hogy a Telenorral ellentétben nem küldenek sms-t, ha újrakezdődik a számlálás, a telefon pedig nem nulláz automatikusan. :)

2016. szept. 1. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!