Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung gt-i8350 windows...

Tele kérdése:

Samsung gt-i8350 windows phone hogy lehet zenét rakni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrég vettem kézalól egy windows phone-t.Ezelött még nem volt sose windowsos telefonom,ezért lehet hülyének néztem,de egyszerüen nem tudok zenét rárakni usb-n keresztül.Pedig mintha felismerné a gép vagy csak a telefonon kell valamit állitani nemtudom,de a telfonon nem találok olyantse hogy usb megosztás vagy valami.Bedugom az usb-t a gépbe,és a telefonba megjelenik az a hardver varázsló vagy mi.az végigmegy látom h valami fájlokat telepit vagy másol nemtudom és kiirja,hogy az eszköz tökéletesen müködik.bemegyek a sajátgépbe megjelent még1 meghajtó ami elvileg a telefon,de nemtudok rákattintani mert mintha egy cd olvasó lenne benne,és abba nem lenne cd.A próbáltam hogy rakok bele sd kártyát,de azt meg a telefonba nem lehet rakni.És amikor megvettem atelót akkor volt rajta jópár zene tehát valahogy biztos lehet rárakni.minden ötletet meghallgatok


2016. szept. 1. 17:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!