Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok memória...

Miért nem tudok memória kártyára áthelyezni alkalmazásokat?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont. 8 GB belső tárhellyel rendelkezik. Van benne egy 64 GB-os memo kártya (ez a maximum amivel bővíthető). Viszont, nem engedi, hogy áthelyezzek a belső tárhelyből az SD kártyára alkalmazásokat. Ezzel az a baj, hogy így megtelik a tárhely, és már letölteni se tudok semmit. Beállítottam, hogy automatikus a letöltött alkalmazásokat,játékokat az SD kártyára tegye, nem ezt teszi. Mit kezdjek vele?

2016. szept. 1. 19:17
 1/2 anonim válasza:
Nos nem írtad, hogy milyen telefonod van, pedig a kérdésed szempontjából ez lényeges! Vannak olyan gyárilag telepített alkalmazások, amelyeket nem tudsz áthelyezni. Ilyenkor szürke vagyis inaktív az áthelyezés sd kártyára gomb. Van hogy meg sem jelenik az áthelyezés gomb, az azt jelenti, hogy a telefonod nem támogatja az alkalmazások áthelyezését. Az én telóm mutatja, hogy melyik app mozgatható és melyik nem, van amelyik már eleve oda települ. Mint írtam, jó lenne tudni milyen telefonod van. App2SD applikációt ha letöltöd mutatni fogja mi mozgatható és mi nem.
2016. szept. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2016. szept. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!