Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2016. szept. 1. 21:20
 1/4 ki vagyok én válasza:
64%

Egyiket sem , az egyik ismerösöm kb két hete vette a redmi 3 pro-t, röviden annyi hogy szar.

Ő is az EU STOCK- tol vásárolta, de nem is ez a lényeg.

A magyar nyelv olyan, hogy van is meg nem is? java részt magyar, de a fordíttás hagy magautánn kívánni valót. Azért maradt benne kínai szöveg is rendessen. A kilyelző nem tetszik, a kamera elmegy, a hangszoró hangos, viszont azért szólhatna szebben is. B20 LTE frekvencia nem támogatott, pedig szerintem fontos lenne. Ja és még a csengőhangot sem egyszerű beállítani, néha engedi, (konkrétan egyszer) azota sem , csak valmai kínai zenék vannak gyárilag amit enged semmi mást.

2016. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ki vagyok én válasza:
* kijelző
2016. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. szept. 1. 22:38
 4/4 Kadik ***** válasza:

Én most vettem egy Xiaomi Redmi 3 Pro-t, csak ajánlani tudom! Nem tudom, hogy az első válaszolónak mi volt a baja a készülékkel.


Gyönyörű, letisztult MIUI oprendszer.

3 Gb RAM, 32 Gb belső memória. 8 magos processzor. Ujlenyomat olvasó! Ez még 100.000-ért is megéri.


[link]


Én itt vettem (Banggood) hasonló akcióval, mint ami most van. 40.000-ért.

2016. szept. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!