Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z1 compact vagy...

Sony xperia z1 compact vagy Huawei p8 lite?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb?melyik lenne a jobb választás?érveket is ha lehett
2016. szept. 2. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyikről sem tudok olyan sok mindent(bocsi), de a Huawei P8 lite sokkal jobb mint akár egy samsung galaxy s6(szerintem). De mondom nem tudok anyit egyikrőp sem. Jah még annyit hogy rendszerileg a Sony már nem tartozik a felső kategóriás telefonok közé. Ezért sztema Huawei P8lite
2016. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Wadmalac ***** válasza:
Amennyiben akarsz bármi VR appot vagy 360 fokos videókat futtatni, vigyázz, P8 Lite-ban nincs giroszenzor!
2016. szept. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hardverileg jobb mint a p8 lite és akkumulátorba is jobb és kamerába is csak nem tudom melyik választás legyen.
2016. szept. 2. 17:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő jó régi, egyiket se választanám a helyedben ha csak nincs nyomós indok rá. De ha muszáj, akkor Sony egy hajszállal erősebb a procija, és jóval kisebb a kijelzője. Egyébként Snapdragon 800/801-re már nem lesz hivatalos Android 7.0 szóval nem egy jövőtálló választás.
2016. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A huawei p8 litera sem de nem az android számit elsőnek
2016. szept. 2. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!