Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont vegyek?!

Milyen mobiltelefont vegyek?!

Figyelt kérdés

100 ezer forint körül keresek egy telefont, én az iphonon és a samsungon gondolkozok. samsungból a galaxy A5 és a galaxy C5 ön gondolkoztam,32 vagy 64 gigásba. ezekről mi a véleményetek??

iphon SE-t akartam először de annak kicsi a tárhelye a 16 gigás változatába.



2016. szept. 2. 17:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

[link]


Mondjuk ha csak annyit tudsz róla, erősen túlárazott legyen, és legyen rajta egy logó, megérdemled, hogy kiadsz 100 ezret érte.

Önnön butaságod ára lesz ez.

2016. szept. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pont a 2 legjobban túlárazott márkát nézted, amik nem érik meg, mert az ár nagy részben tartalmazza maga a márkanév megfizetését! Ilyen árban inkább Motorola Moto X Style, LG G4, Sony Xperia M5, vagy Huawei P8 - ezek érik meg leginkább az árukat!
2016. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

P8, meg ilyenek egy iPhone SE helyett?

Nyugodtan vegyed meg az SE-t nem véletlen annyi annak az ára. A 6s hardvere van benne és piszok gyors, jó 3-4 évig nem lesz vele bajod, ha megszokod a méretét és nem vágysz nagyobbra. Piszok jó kis telefon, ahogy az 5s is még megéri.

iPhone-nál nem a hardvert, hanem a márkát és a szoftvert (főként a szoftvert) fizeted meg. Aki használt már iOS-t tudja, hogy nagyon jó az, csak drága és divat lett fikázni. :)

Azért egy P8-at használj egy 3 év múlva, úgy, hogy semmi lagg nincs a rendszerben...

A 16 giga meg döntse el mindenki, hogy elég-e magának. Nekem több ismerősömnek is bőven elég, és egy rakat app és kép van a telón. Természetesen kicsit több figyelmet igényel, hogy mindig legyen hely a telefonon, folyamat lementeni a fontos képeket, ilyenek... :)

2016. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

100.000 Ft alatt, pont ezt a két márkát kerülném

(Egyiket sem mondom rossznak, csak van egy ár, ami alatt ez a kettő nem éri meg).

Ha tudsz kínából rendelni, akkor a Xiamoi Redmi Pro (deca-core, 3Gb Ram) és a Lenovo Zuk Z2-öt ajánlom a figyelmedbe (utóbbinál, Magyarországon hasonló árkategóriában a Zuk Z1 kapható). Mindkét telefon 64 GB háttértárral kapható.

Ha ez probléma, akkor az Eustock oldalán nézz körül.

Ha az sem megoldható, akkor az Arúkeresőt ajánlanám a figyelmedbe.

2016. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitatkozni, de ezt nem hagyhatom szó nélkül! Meglátszik, hogy a #3-as egy tipikus Apple-fan! Az iPhone-ok így is a reális értékük háromszorosába kerülnek, és ha a hardver itt nem számít, akkor főleg iszonyú rossz ár-érték arány! Hülyeség a márka miatt ennyi pénzt kiadni egy telefonért, de a szoftver miatt se éri meg: nagyon stabil, és?? Igaz bivalyerős hardverrel, de erre az Android is képes. És az iOS-t nem lehet saját stílus szerint testreszabni, és annyira zárt rendszer, hogy még az adatátvitelt is korlátozza, mégis mi ebben a jó, de most komolyan???
2016. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Akkor tipikus android fan vagy, fikázzuk le az Apple-t mert prémium cuccokat ad. :D

Képzeld használtam 5 rendszert is. Symbiannal kezdtem, BBOS, majd android, WP és most iOS. Azt tudom mondani, hogy kb ezzel sorba is rendeztem őket. WP és iOS a legstabilabb, igaz, a WP-hez nincs annyi támogatás, de alap kommunikációs, és közösségi célokra tökéletes. Android rengeteg eszközöm volt, tablet, mobil, tv.. én megszabadultam mindtől. Az android egy okos, de megbízhatatlan rendszer sajnos. Az, hogy túl vannak árazva, szerintem is igaz, nem mondtam semmi ilyet. Akinek a prémium kell, vegye meg, nem fog benne csalódni, ahogy én sem csalódtam. 5S-el kezdtem, most 6S van. Sosem volt szükségem másra, csak, hogy tudjam bárhol, bármikor megnézni akár az e-maileket, akár facebook, messenger, böngészni tudjak a neten, gyors fotókat lőni. Android néha képes volt rá, amikor mondjuk nem bugolt be és a kamera alkalmazáshoz mást kellett letöltenem, mert nem indult el... Egy Galaxy S5-ön néha hívást nem tudtam kezdeni, mert a szoftver úgy gondolta.

Nekem úgy működjön, ahogy én azt akarom, megbízhatóan, gyorsan és sokáig lehessen használni. Nézzük csak meg, hogy a 4S, ami 2011-es telefon még mindig kapja a legújabb frissítéseket. Van ilyen androidos telefon, ami 5 éves és támogatás van hozzá? Nem azért vettem iPhone-t, hogy rajoljak vele, vagy mert fan vagyok, hanem azért mert egy megbízható, és hosszú távra tervezek.

2016. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tagadom, Android-fan vagyok, de mindig amik alapján elsőre felértékelek egy telefont: hardver, kijelző, és kamera együtt, és csak utána a szoftver! És nem fikázom az iPhone-t, de az csak minőségre prémium, tudásra viszont nem több! Ami pedig a megbízhatóságot illeti: majdnem másfél éve van meg a Huawei Ascend P7, napi rendszerességgel használom több órán keresztül, de azóta is tökéletesen működik, és mindezt úgy, hogy csak az Emui-t frissítettem, maga a szoftver még a gyári KitKat!
2016. szept. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor nyílván azt is tudod, hogy hardver, kamera, kijelző-nél sem mindig az a legjobb, amiben 20 megapixeles kamera van, vagy 8 magos processzor, vagy full hd kijelző... :)

Szerinted miért nem tesz a telefonba az apple 2 magosnál több, jobb processzort. Miért csak 13 megapixel a kamera a 6S-ben? Miért nincs FullHD felbontású kijelző? Mert nem számítanak. Nem a felbontás számít, nem a megapixelek, nem a magok száma. És ez pedig mind a szoftver érdeme. Annyira jól van optimalizálva a saját rendszer, hogy a 2 magos proci megszégyeníti a 8 meg több magos androidos társakat. Egy Xperia M2-ben is van 8 megapixeles kamera, meg a sima i6-ban is... mégis milliomszor szebb és jobb képeket csinál az iPhone. Egyáltalán nem ez számít... :)

2016. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem csak a megapixel, meg hasonlóak számítanak, de egyáltalán nem feleslegesek, az Apple azért rak bele ilyen visszafogott hardvert, mert az nyilván olcsóbb is, így ugyanazzal az árral sokkal nagyobb hasznot húz, ha eddig nem jöttél volna rá! :D
2016. szept. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Csakhogy beszálltak a vitába: a Samsung legújabb kameraszenzora is jól teljesít, nagyon jó képeket lehet vele készíteni:

[link]

Itt sem a Mp-k számítanak.

2016. szept. 4. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!