Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni 20€...

Megéri megvenni 20€ értékben a Sygic Prémium +Traffic world-öt? Jó ez a TomTom amire ez épül?

Figyelt kérdés
Már megvettem a teljes világra szóló licencet, viszont ez a forgalmi dugó stb... elkerülése funkció érdekel. A leírás szerint valami TomTom adatokra épülnek az információk. Véleményetek?

2016. szept. 3. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mire a készüléked értesül a dugóról addigr már a rádióban is bemondják.
2016. szept. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 JulesTS ***** válasza:
Kb ket eve megvettem, akkor magyarorszagon hasznalhatatlan volt, inkabb visszakertem a penzt...
2016. szept. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb 2 éve Győrben akartam használni, és egy hídra akart fel vinni amit építettek. Ahhoz kell internet, hogy a térképet frissítse a cucc? Na meg előfordult, hogy a körforgalmat észre sem vette. Ez Szlovákiában volt.
2016. szept. 3. 16:43
 4/5 anonim ***** válasza:
sygicet megvettem de ezt a traficcos dolgot nem nincs is netem a mobilba és igy is keveset használom a sygicet de amugy tetszik
2017. jan. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemcso ***** válasza:

A térkép állományok frissítéséhez természetesen kell netkapcsolat (erősen javallott az otthoni wifi kapcsolaton át a méret miatt). Az, hogy nem naprakész, az természetes, a térképek általában negyedévenként frissülnek (és akkor sem biztos, hogy minden pl. egyirányusítás, forgalotól elzárás frissül).

Ez nem a mobilos gps hiányossága, a PNA eszközök is így frissülnek, mivel ugyanaz a térkép állomány kerül fel mindkettőre (persze az adott op.rendszerhez igazítva).

2017. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!