Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az LG G2 telefon mennyire jó,...

Az LG G2 telefon mennyire jó, akadozik vagy van valami hátránya? Nagyon tetszik külsőre is meg nem is olyan drága, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 08:15
 1/5 Zzzoli ***** válasza:

Jó a kamerája, erős a processzora, akkuidő nem túl jó, jó a kijelzője.

Egy nagyon nagy hátránya van, hogy már kifutott típus.

2016. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már kifutott tipus, de megállja a helyét a mai napig! Aksija meg az egyik legjobb az LG G szériában! Volt pár tioushibája anno, sárguló kijelző stb.. Ha veszel is egyet, akkor gyári garival vedd! (ha még találsz ilyet egyáltaln
2016. szept. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zzzoli ***** válasza:

Nem az akksit írtam hogy nem jó, hanem az akku ideje :-)

A snapdragon 800 nem nagyon kíméli, hiába jó az akku kapacitása :-)

2016. szept. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alex Fly ***** válasza:

Teljesen jó készülék, teljesítménye a mai napig bőven elég mindenre. Nekem is az van, szóval tapasztalatból beszélek.

Az, hogy kifutott típus, csak a gyári támogatáson látszik- a Lollipop volt az utolsó hivatalosan kiadott szoftverfrissítés rá (tény az is, hogy nem foglalkoztak vele annyit, mint a KitKattal).

Viszont más oldalról nézve kiforrottnak mondható, rengeteg jobbnál jobb custom ROMmal, modokkal és erős közösségi támogatással.

Talán nem véletlen, hogy sokan évek óta használják és jelenleg nem is tervezik a lecserélését -egyszerűen nincs olyan típus, amire megérné. Nagyon jól eltalált kis készülék.

2016. szept. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zzzoli ***** válasza:

Nekem is G2 van, előtte egy S4 volt, nagyjából egyforma a kettő, annyi hogy az bővíthető volt, ez meg nem.

Azért mondjuk én simán lecserélném ha volna feleslegbe pár százezrem.

Az akkuja is gyengül már, pedig nem is sokat használtam, mert nekem van céges is.

A gyereknek vettem egy J7 es samut, hiába amoled, sokkal tovább bírja az akkuja és az is például már 8 magos exinos, persze az csak egy közép kategória, ez meg valamikor felső volt.

2016. szept. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!