Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S7 vagy Iphone 6S?

Samsung Galaxy S7 vagy Iphone 6S?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy okos telefont, amit hosszabb távon is ( 3 év) is használható, tehát,hogy minimálisan lassuljon be az évek elteltével, legyen viszonylag stabil, és ne csak addig legyen használható ameddig kijön az újabb telefon :D


Szerintetek melyiket válasszam?


2016. szept. 3. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Galaxy S7. :)
2016. szept. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
S7
2016. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Kikell próbálni mind a kettőt személyesen. Én speciel 2hét alatt meguntam az IOS-t, számomra rettentően unalmas.

Személy szerint S7-et vennék.

2016. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy erős hardverrel és jól optimalizálva az Android is évekig lehet, ráadásul egyénileg testreszabható és nyitott rendszerrel, valamint a bővíthető memóriával az S7-et jobban ki tudod használni, ár-érték arányban sokkal jobban megéri!
2016. szept. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen igen én is csak az andorid miatt vacillálok, nincs valakinek tapasztalata a korábbi galaxy modellekkel,hogy azok meddig bírták? :)
2016. szept. 4. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Iphone 6s
2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Iphone 6s, gyorsabb mint az s7.. Van video ahol közel egy percet ráver...
2016. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5 Inkább várd meg az Iphone 7 Plust

Amúgy van tapasztalatom mivel eddig csak samsungjaim voltak átlag 1-1.5-2 év, a jelenlegi Note 4 em 1.5 év után kezdt megadni magát,mostanra ~2 év már jócskán lelassúlt és csinálja a tipikus samsung dolgokat(laggol,akadozik,kell várni szinte mindenre stb)

2016. szept. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Kerdezo apam s3 at hasznalja meg mindig :) mar kicsit lassu de meg azert ott van :))
2016. szept. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
74%
Szerintem az s7 sokkal jobb mert árba nagyjából ugyan annyi de sokkal gxorsabb mint az iphone. Az összes iphone csak 2 magos míg az s7 8 magos vagyis sokkal tovább bírja az aksi és az s7 4GB ram 2,5 GHZ (gyorsaság) míg az iphone az 2GB ram 1,84 GHZ vagyis proceszorilag sokkal jobb az s7
2016. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!