Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hozzáférés a hálózathoz...

Hozzáférés a hálózathoz megtagadva (telefon)?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam meg a Huawei P8 Lite telefonomat. Eddig nem volt semmi baj vele, de mióta frissítettem azóta, mikor a hálózathoz akarok kapcsolódni ezt a hibaüzenetet kapom: "a hozzáférés a hálózathoz megtagadva". ? Már újraindítottam, visszaállítottam a gyári beállításokat, de semmi sem segített. Van valakinek ötlete?

2016. szept. 3. 18:21
 1/3 anonim válasza:
Az a durva hogy nekem is ugyan ez a problema adódott. Tegnap kora este nem engedett ra csatlakozni a wifinkre. Detto en is probaltam ujrainditani stb. Azutan inkabb elmenten aludni... De ma rakerestem hogy miert nem tud racsatlakozni,de ha neked is ilyen problémad van akkor varj egy frissítést (gondolom te is lefrissítetted anno) ,ha az sem segit akkor menj el szervízbe. Remenykedek hogy a frissítés megoldja.....
2016. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen azt észre vettem én is, hogy nem csak nálam, hanem szinte az összes P8 Lite telefonnál ez a probléma áll fent. Vagyis maga a frissítés okozta a hibát. Én is már csak abban reménykedem, hogy a következő frissítés, majd kiküszöböli a hibát. Remélem, hogy észre veszik a fejlesztők is ezt a hibát és még a héten hoznak egy új frissítést.
2016. szept. 4. 10:36
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok. Nálam is ugyan ez a probléma. Változott már valami nálatok? Milyen időközönként szoktak csinálni frissítéseket?
2016. szept. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!