Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet a samsung galaxy...

Hogyan lehet a samsung galaxy ace 3 S7275R androidját frissíteni?

Figyelt kérdés
5.0-ra szeretném vagy 6.0-ra láttam youtube-on vannak fent videók, csak nem értem, mert angol.Valaki esetleg tudja, hogy kell frissíteni? Annak nagyon meg köszönném és esetleg lépésről lépésre, mert még nem csináltam ilyet annak is örülnék, ha linkeket küldenétek

2016. szept. 4. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
4.2 a legújabb elérhető stabil szoftver hozzá. Amit YT-n látsz az ilyen főzött rom, én már próbáltam régen a saját telefonomon, de az a helyzet hogy annyira instabilak(még egy messenger vagy chrome is kiakasztja a rendszert, a folyamatos XY alkalmazás leállt hibaüzenetekről és a random újraindulásokról nem is beszélve) hogy még telefonálásra is alkalmatlanná vált a telefonom. A gyári firmware-t érdemes rootolni és kitakarítani mert az legalább stabil és nem áll le minden egyes alkalommal ha szükség van rá.
2016. szept. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak igazából azért szeretném frissíteni, mert nem lehet facebookon élő videózni
2016. szept. 4. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Keves a hardver abban a telefonbban az ilyesmihez
2016. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pontosítok:gyenge
2016. szept. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!