Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A3 (sima)...

Samsung Galaxy A3 (sima) 2016-ban?

Figyelt kérdés
Ez az eggyetlen samsung telefon ami tetszik ( beleerteve a 2016-os változatot de arra sajnos nincs penze). Szerintetek megéri megvásárolni? Mik a véleményitek? Mennyire pixeles a kijelző? Legfőbbkép megéri e az árát?

2016. szept. 4. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem vennék olyan telefont manapság, aminek HD-nál kisebb felbontású kijelzője van, bár ez ízlés dolga, viszont a 245 ppi pixelsűrűség már kicsi, eléggé pixeles a kijelző, 294 ppi a legkisebb, ami még épphogy elfogadható! (ez pont megfelel egy 5" HD-nak)

Ezen kívül az akksija is eléggé gyenge, ráadásul változsttól függően 1 vagy 1,5 GB ram egy több mint 50 ezer Ft-os telefonban ár-érték arányban kevés, de hát ezt már megszokhattuk, mivel a Samsungok eléggé túlárazottak, kb. 40%-ban a márkanevet kell megfizetni!

Szóval abszolút nem éri meg! Mennyi pénzed van egyáltalán telefonra?

2016. szept. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan 50-55E ennyiért neztem a vernee thor de azert nem irtam bele a kérdésbe hogy ne egyfolytába azt halljam hogy az a legjobb az árban. Ennyiert meg van a Redmi 3 pro is de nekem szükségem lenne B20-ra. Samsungból meg ahogyan irtam is ez az egy tetszik.
2016. szept. 5. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!