Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri használt iPhone-t venni?

Megéri használt iPhone-t venni?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
5s-t? Én már nem venném, sajna elég régi hardver. Ha a méret ok, akkor még egy kis spórolással használt SE, vagy ha jó a nagyobb méret is akkor i6.
2016. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem múlt hónapban egy 5s-t. Szinte hibátlan állapotban (egy nagyon pici kis ütés szerű nyom van a fém kereten, ami alig észrevehető). Szerintem megérte.
2016. szept. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
+ Csak figyelj, hogy mit veszel :D
2016. szept. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Megeri, ha joval olcsobb mitn a boltban.
2016. szept. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amikor használtat veszel, mit kell figyelembe venni?
2016. szept. 5. 10:38
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]


Az iCloud-ból való kijelentkezést nagyon kiemelném!

2016. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! utolsó kérdés: egy átlagos iphone 5st mennyi ideig lehet használni kb? 3 év?
2016. szept. 5. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát bemutatástól számított 3 év simán.

DE, az 5s épp idén ősszel 3 éves. Ha azt veszel használtan, 1,5-2 évig használható, kis jóindulattal. Persze utána is, csak akkor már nem szabad tőle gyorsaságot várni.

+ Új iOS-t (iOS 10) már nem raknám rá fel. A 9.x.x verziószámú szoftverek sem az igaziak már rajta, de azok még teljesen használhatók.

2016. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8 ez nem igaz! Ne vezesd félre a jónépet, az Apple legalább 6 vagy 7 évig küld updateket.

Különben 5S-t most is gyárt az Apple, legalábbis én most vettem újat a boltból.

2016. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%

#9 Ez elég nagy hülyeség. Mutasd már meg melyik 6-7 éves telefonra tudod letölteni a legfrissebb iOS-t...

Valamint hiába tudod letölteni a i4s-re a iOS9-et, ha olyan szinten akad vele, hogy már-már használhatatlan lesz.

i5s-t pedig már nem gyártanak, amit vettél az a megmaradt készlet.


(Halkan megjegyzem, hogy manapság újonnan 5s-t venni a legnagyobb hülyeség.)

2016. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!