Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android teljes alap állapot...

Android teljes alap állapot visszaállítása?

Figyelt kérdés
Újraraktam a romot az sd kártyát formáztam mégis bizonyos rendszer beállítások és módosítások megmaradnak a telefonon de miért?

2016. szept. 5. 09:42
 1/5 Wadmalac ***** válasza:

"Újraraktam a romot"

Flashtool, recovery, mivel?

Milyen romot?

Milyen telón?


"bizonyos rendszer beállítások és módosítások megmaradnak"

Például?


Kevés az info a válaszhoz.

2016. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

-Doogee X5 Pro

-Infinix flashtool-al raktam újra a gyári romot

-módosítottam a betűk megjelenésén és nem úgy néznek ki törlés után sem ahogy gyárilag kellene

-a képernyő válaszidején is gyorsítottam egy appal és ugyanolyan gyors, de ezek jó dolgok nem is ez a baj csak példaként említem hogy ezek rajta maradnak a telefonon, a gond az hogy így a SElinux Mode Changer nevű app nem úgy működik ahogy kellene holott elsőre még jó volt tehát ezért kéne 100%-ig mindent visszaállítani gyári beállításra.

2016. szept. 5. 11:05
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Ebben a telóban van gyárilag recovery, ha nem tévedek. Ott kéne egy factory reset - full wipe akciót nyomni.
2016. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom azzal semmire nem mentem.
2016. szept. 5. 13:22
 5/5 Wadmalac ***** válasza:

Erről eszembe jutott egy hónappal ezelőtti paranormális élményem egy Beex telóval, ami full gyári visszaállítás, recoverys wipe és rom újraflashelés után is visszajött feloldómintástul, háttérképeestül, beállításostul.

A végén kiderült, hogy a teló system tárhelye valahogy átment read only memoryba. Gyógyíthatatlanul.

Valami hardveres károsodás történt a belső tárhelyen.

2016. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!