Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek kicserélik?

Szerintetek kicserélik?

Figyelt kérdés
2016.07.05.-én vásároltam előfizetésre egy LG G4 mobiltelefont és már korábban észrevettem hogy a kábel "kotyog" benne de nem fordítottam rá különösebb figyelmet de most vettem észre hogy már alig tartja benn és nagyon könnyen kijön belőle szinte csak egy lehelet tartja benne az lenne a kérdésem hogy kicseréli e? Azon gondolkoztam ha majd bemegyek és szervízbe akarják küldeni akkor azt mondom hogy ne kelljen már egy kb. 150 ezer forintos telefont két hónap után szervizbe küldözgetni. Szerintetek így kicserélik? Hogyan működik egy ilyen folyamat? Előre is köszi a válaszotokat.

2016. szept. 6. 18:53
 1/2 anonim válasza:
megjósoltam éd igen ki fogják de lehetséges hogy nem ingyen
2016. szept. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem túl valószínű, hogy kicserélnék, és mivel LG telefonokat a Telemax nevű szörnyeteg szervizeli, készülj fel arra, hogy nem látod viszont egyhamar.
2016. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!